Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legbüdösebb öblítőszer?

Melyik a legbüdösebb öblítőszer?

Figyelt kérdés
A legbüdösebb műanyagszagú öblítőt keresem. Légyszi segítsetek melyiknek van a legordenárébb szaga, amire ha csak rágondoltok azonnal elhányjátok magatokat. Főleg ha valakin megérzitek. A flakonban mindegyik tömény bűz, de amelyik az amelyik még száradás után is az marad?

#büdös öblítőszag
2021. márc. 16. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

A nedves ruhát beteszed egy nejlonzacskóba és hagyod egy pár napot "rohasztani"...

Na, akkor annak lesz bukéja.

2021. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az semmi, csak egy természetes "buké" ahogy írtad, nem az a kimondottan rohadt büdös vegyszerszag.
2021. márc. 16. 16:56
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek más a kellemetlen szag, de ha kellő mennyiségben használod (értsd: locsolod rá, mint állat), akkor mindegyik elég ütős. Alapesetben valami gagyi kínai vackot javasolnék, de ha fontos, hogy megmaradjon a bűz, akkor mégis inkább valami jó minőségűt vegyél, azoknak tartósabb a szaguk. Pro tipp: vegyél 3-4 különböző félét, és öntsd össze őket.
2021. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez valami fura fétises játékhoz kell?
2021. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Lenor
2021. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

sokszor, -amikor a nejem választotta,- olyan büdös volt a lakás, de kint aterasz is, ahol a ruhák száradtak, hogy napokig fejfájás gyötört...amikor ez bátorkodtam nehezményezni, azóta én szaglászom végig az áruházak öblítő-kínálatát...

...hát mit jondjak?...azt kívánom, hogy az aki ilyen lehetetlen illatot kever, azok az illatmesterek szarjanak sünt...még szerencse, hogy akad igazán kellemes illatú öblítő is...


Amit tátott szájjal csodálok, hogy némely vásárló oda sem néz(max. az árát) csak levesz egy nagy flakont, oszt jónapot..utána megszagolom a polcon lévőt, hát borzalmas a szag.


Természetesen ez az én véleményem, de én pasi vagyok, tehát sok nem várható tőlem.

2021. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Régen mikor iskolás voltam anyám mosta a ruháim. Mindig Lenor öblítővel öblítette ki a végén. Először jó illata volt, de már másnap vagy harmadnap iszonyat büdös szesz szagú volt tőle az egész ruhám. Hiába mondtam anyámnak, hogy csak mossa ki nem kell öblítő, ő akkor is erősködött, iszonyat kellemetlen volt úgy ülni a suliban abban a büzlő ruhában, aztán egyszer megelégeltem és azóta én mosom a ruháim öblítő nélkül. A Lenor-ból végigpróbáltam az egészet de mindegyik szar. Mást eddig nem próbáltam. Most hallottam, hogy a Kifra öblítők milyen jók, ki fogom próbálni.

Aztán van még egy nagyon édeskés illatú Fa dezodor. A Nivea is szar volt mind, gondoltam kipróbálom ezt. Elsőre nagyon jó illata van. Rá egy pár órára valami olyan szörnyű büdös lesz, hogy elhányod tőle magad. Nemtudom mit raknak bele de azt nem bírtam magamon egy napig sem.

Egy lányon éreztem még 20 éve a tánciskolában. Körbe-körbe cseréltük a párokat, azthittem elhányom magam amíg azzal a lánnyal táncoltam, aztán utána értettem meg mitől is volt olyan büdös. Elsőre becsap az édes illata.

2021. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát igen... és képzeld el, hogy a lakásban teregetnek azzal a hányingerszaggal.
2021. márc. 16. 19:50
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Jah értem már, hogy ez egy öblítő lejárató kérdés.

Öko-bio-minden mentes szert, vagy ecetet reklámozol?

2021. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
😂😂😆😆😅😅
2021. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!