Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein ruhák nagyon ócska...

Shein ruhák nagyon ócska minőségűek? Jó a méret?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Pl a Gate shop is olyan minőségű mint a Shein?
2021. nov. 9. 14:55
 2/8 anonim ***** válasza:

A Gate shopból egyszer rendeltem, az egyik ruha egész más színű, mint a képen, és elég silány anyagból van. Emellett még kicsi is, pedig rám aztán soha semmi nem szokott kicsi lenni, xs-es cuccok is van, hogy nagyok rám. A másik ruha túl nagy volt, nem is tetszett, kopottabb volt a minta sokkal, mint amilyennek látszott. Elég gagyinak tűnt mindkettő, soha többet nem rendeltem onnan.

Shein-nel nincs tapasztalatom, bár a Gate shop óta elment a kedvem az ilyen oldalaktól. Szerintem kb egy kategória...

2021. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az értékeléseket nézd meg, de összességében teljesen jó tapasztalataim vannak a sheines termékekkel. a minőség is jó szokott lenni, nem esik szét 1-2 mosás után. a méretek is egész okék, de mint mondtam, nézd meg az értékeléseket.
2021. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon átlátszóak?
2021. nov. 9. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. ez a ruhától függ, de amúgy nem szokott az lenni. olyan szokott lenni mint a modellen (ha modellen fotózták).
2021. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. nov. 9. 22:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Idén még megjöhet,ha rendelek?
2021. nov. 9. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
2-3 hét a szállítás, mert most csúszik. Van aki szerencsés és egy hét alatt megkapja. Ezt így belőni nem lehet, de az évben fixen megkell jönnie még.
2021. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!