Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet nehéz egy Delight 1020 típusú magassarkúban menni? 15.2 cm a sarka, illetve 4,5 cm a platform.

Figyelt kérdés

Eddig nem hordtam ilyen magassarkút, csak alkalmanként 2-3 cm-es sarkút, viszont érdeklődök iránta, és ezek a fajták tetszenek, ilyen sarok magassággal.

Valakinek van benne tapasztalata?

Mire kell figyelni vásárlás előtt?

Mennyire nehéz egy ilyen cipő viselése?



2021. nov. 10. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ilyenbe nem lehet menni, de strichelni az út szélén tökéletes. És csak az "olyan nők" hordanak ilyen cipőket.
2021. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit témán kívül, de egyszer már meg kell kérdeznem... Azt írod a kérdésben, hogy te eddig 2-3 centis sarkakat viseltél... De tényleg lemérted, vagy csak szemmel besaccoltad? Mert a 2 centi kb az, ha felveszel egy edzőcipőt, a 3 centis sem érezhető még. A leglaposabb éktalpú cipőm sarka is 4 centinél kezdődik, és az sem érződik még igazán, az 5-6 centitől érzi az ember, hogy valóban valami magassarkút visel...


(és a válasz a fentire, hát, szerintem a 10 centinél magasabb már nehezíti a járást, 12 centinél magasabban nem javaslok)

2021. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ha ilyenre gondoltál, fenntartom a véleményemet. 1-es voltam.

2021. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig a legmagasabb sarku cipom 11,5 centis sarku cipo volt, nem tudom mekkora platformmal, de latszott, hogy platform. Hat mar abban is eleg nehez volt jarkalni, egy bulit is alig birtam ki benne, szerintem a 15 centi az nagyon durva.

Es ja, amugy en is rakerestem es nagyon csunya es k#rvas cipoket dobalt be a kereso :s Ha tanchoz, vagy valami hasonlohoz kell, akkor nem szoltam, de mondjuk egesz napra kegyetlen viselet.

2021. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan nagyon durva lenne azért. Persze egész nap hordani biztosan kényelmetlen lenne nagyon, de azt hülyeségnek tartom, hogy menni se lehetne benne rendesen. A platform mérete általában nyugodtan levonható a sarokmagasságból, szóval marad nagyjából 10 cm. Ilyen sarkú alkalmi cipőim meg simán voltak, illetve vannak. Az mondjuk más kérdés, hogy a linkelt cipő nekem egyáltalán nem tetszik, valóban eléggé közönséges.
2021. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!