Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 187 cm magasan és 70kg-osan...

187 cm magasan és 70kg-osan mekkora méretű téli kabátot kéne vennem? M-es méretű megfelelne?

Figyelt kérdés
New Yorkerben néztem ki egy téli kabátot, csak a méretben nem tudok dönteni. 24/F

2021. nov. 24. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magasság miatt lehet inkább L kéne.
2021. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozgasd meg benne a karjaidat fel-le és előre-hátra, így meglátod higy szorít e valahol. Ha nem akkor jó. Plusz hasban is kényelmes legyen, vedd számítás azt is hogy aláöltözöl.
2021. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Én 185 cm vagyok és 66 kg,és Xl-es kell.
2021. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tökre attól függ hogy oszlik el a súly, és milyen szabású a kabát
2021. nov. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Legalább L-es kéne szerintem
2021. nov. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 L.. István ***** válasza:

Én már nem bízom az ilyen mindenféle betűméretekben, van mindenféle ruhám meg cipőm amik papíron különféle méretűek, a valóságban meg egyformák. Ha nincs lehetőséged próbálni és nem akarsz visszaküldözgetéssel bajlódni akkor olyan boltot válassz, ahol cm-re megadják a méreteket, hirtelen kerestem egy példát:


[link]

2021. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Parom 185 cm és 68 kiló körül van. Igazából elég lenne neki az M-es is, de a magassaga miatt L-es ruhákat hord.


Egy 190 cm körüli ismerősöm meg már inkább xl-eseket.

2021. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha az a gond egy-egy elizélt kabátfazonnal, hogy nem tudod felemelni benne a karodat, különben a két számmal kisebb lenne a rád való. Ezt azért próbáld ki. Azt, hogy mit számoznak bele, hát no comment. Ugye van, amikor egy fazont direkt lazábbra szánnak, és akkor hiába ugyanakkora metrikusan, mint egy másik, nem az a szám lesz benne. (Ezért nem tudunk itt érdemileg segíteni.) A legnagyobb probléma mégis abból adódik, hogy a 20-30 évvel előtted járó nemzedék azt értlemezi rávaló méretnek, amibe kétszer beleállhatna, és lobog rajta, mint a nemzeti zászló. Valamint fél méterrel hosszabb a kelleténél, nehogy már egy hímnemű a sejhaját mutogathassa. Úgyhogy óvatosan ezekkel a kedves, segítőkész válaszokkal, hogyha a saját nemzedéked előtt is ki akarsz majd valahogy nézni.
2021. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az se mindegy milyen fazon. Pl elegànsabb posztó kabát hülyén nézne ki kitömve, de pl síkabáthoz azért nem árt ha aláfér pár pulóver.
2021. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!