Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány napig veszed fel ugyanazt...

Hány napig veszed fel ugyanazt a gatyát, pulcsit, pólót? Vagy felveszed egyszer, félrerakjátok és később ismét felveszitek? Vagy hogyan csináljátok? És hány gatyátok/pulcsitok van?

Figyelt kérdés
lányoktól kérdezem igaziból...:)Csak a sulisra gondolok :) 15/L
2010. szept. 5. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyesmi kérdés volt már egyszer
2010. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pólót, pulcsit csak egy nap, esetleg, ha nem suliba voltam, és 10 percet rajtam volt, akkot persze felveszem másnap is, de amúgy nem... a gatyát már többször 3-4 alkalommal is... hát sok pulcsim van, gatyából amit nem tartok vércikinek 5 van :D
2010. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és 15L
2010. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én főként a gatyára és pulcsira voltak kíváncsi , a pólóra csak mellékesen... :)
2010. szept. 5. 13:54
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi 15/L :)
2010. szept. 5. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:

pólót 1x, gatyát 2x, pulcsit 1-2x

1 hónap múlva 17/L :P

2010. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pólót, pulcsit, blúzt stb. soha. Kardigánt alkalomadtán veszek fel még egyszer, de csak akkor, ha csak az passzolna a szereléshez. Nadrágot 3-4x (kevés nadrágom van, mert az alkatomra ritkán lehet jó nadrágot találni... és hát nem mindig tudom kimosni sem), 5 a max. Egyébként szeretem variálni az öltözködésemet, szval egy pólót általában egy hónapnál előbb nem veszek fel kétszer.
2010. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pólót egyszer-kétszer, pulcsit talán vagy 3szor-4szer is, gatyát pedig min. 4szer. Persze ha koszos lesz vagy büdi, akkor nem veszem fel többször, csak akkor van így ha nem izzadok bele meg semmi ilyesmi.

Van vagy 7 gatyám, 8 pulcsim, és kb 15-20 pólóm/felsőm.

2010. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!