Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolába simulós ruha?

Iskolába simulós ruha?

Figyelt kérdés

Egy simulós barna ruhában mennék egy fekete harisnyával és egy rövídített gombos kötött pulcsiban (meg persze kabát).

Sajnos osztály társaim elég szexisták meg már jó pár lányról hallottam a megjegyzésüket/véleményüket osztályon belül.

(Kicsi az iskola csak pár osztály van ha nagyobb lenne nem foglalkoznék vele lehet ez csak bennem van)

Szerintetek?



2021. nov. 30. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Necces...én nem próbálnám meg (bár eléggé nyuszi vagyok)

De az iskola méret ahogy írtad engem is aggasztana.


De ha mindenképpen így tervezted akkor max egy szőr mellényt vegyél rá és azt tök jól mutatna (nemtudom van-e neked)

2021. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mással
2021. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
Meg fognak dugni! Vagy azt is akarod? 😀
2021. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Buliba, szórakozni vagy csak úgy szabadidőben kiöltözni az teljesen oké, de a suli az mégis a munkahelyed akár hogy nézem. Oda pedig nem jó bevinni a szexualitást, mert ha szextárgynak öltözöl, akkor úgy is fognak kezelni.

Én maradnék a csinos, de visszafogott ruháknál.

N39

2021. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, az öltözködés csak egy kis szelete annak, hogy ki mekkora presztízzsel bír egy közösségen belül.


Példának tudnám mondani Mark Zuckerberget, a FB kvázi vezetőjét, akire (és párjára is) jellemző az egyszerű, visszafogott öltözködés. Vagy Bill Gates. Meg még biztosan van sok sikeres ember, aki nem a ruházatával vívta ki a helyét az emberek között, hanem a munkájával és a cselekedeteivel.


Ami fontos: legyen tiszta, legyen vasalt és kb. ennyi. Nekem erről az egészről ez a meglátásom.

2021. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!