Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel vehetem melltartó nélkül?...

Fel vehetem melltartó nélkül? Nagyon feltűnő, hogy nincs rajtam? 21/N

Figyelt kérdés

[link]


Nem vettem meg a ruhát, kíváncsi vagyok a véleményekre. Egyébként a háta teljesen kivágott ezért nem lehet alá venni melltartót 😔

(Nem tudom melyik kategóriába kell írni ezt a kérdést, azért írtam ide mivel ez egy fehérnemű nélküli kép)



2021. dec. 4. 22:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
29%

áh, szinte alig látszik, hogy nincs rajtad melltartó 😂

komoly helyre amúgy semmiképp ne vedd fel így, kicsit közönséges.

és igen, azok az instapitsák is azok, csak a like-ra és követőkre mennek, és ezért képesek kb bármeddig elmenni 🤷

2021. dec. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ezt a ruhát arra találták ki, hogy melltartó nélkül hordják, a dekoltázsa és a nyitott háta miatt is. Igen, azért, hogy a férfiakat izgassa, pár lány meg irigy lesz rád, de utóbbival ne foglalkozz. Ha tetszeni akarsz a fiúknak, akkor vedd fel bátran. Eleinte fura lesz, de pár elismerő pillantás után megnő az önbizalmad és élvezni fogod. A férfiak is.

A mellbimbókra tapaszt ragaszthatsz, hogy ne üssön át annyira. Meglátod, előbb-utóbb belejössz és a tapaszt is el fogod hagyni. Bátorság, önbizalom! Hajrá!

2021. dec. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
40%
Buliban csak ugrálsz,a melled is elő fog bukkanni.De ha ez a cél,akkor vedd.
2021. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
83%

Ez közepes cicis ruha. Kicsivel nagyon gáz volna szabása miatt. A nagyok meg valahogy belennének gyömöszölve ami szintén nem az igazi

Szóval ha: B C-s a cici akkor simán jó.

Ha megveszed akkor szerintem előtte otthon hordjad eggy ideig.


De ha 21évesen ezt itt kérdezed nem biztos hogy te olyan lány vagy akinek ilyennruha kell a ruhatárába.

2021. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy buliba teljesen renden van, főleg hogyha jól érzed magad benne, akkor vedd meg nyugodtan.
2021. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Istvan485 ***** válasza:
36%
Szexy vagy!!!
2021. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Metionin ***** válasza:
73%
Ez pont olyan cucc, ami alá nem lehet normál melltartót venni. Vagy bimbótapasz vagy különálló kosaras tapadós melltartó való alá. Vagy semmi, ha nem látszik a bimbó mert pl. befelé fordul.
2021. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
41%
Én biztosan nem venném fel, gyakorlatilag meztelen vagy.
2021. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen látszik a melled...tökre kivehető hogy hogy is nézhet ki ruha nélkül is..
2021. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez már durva. Túlságosan sok. Én nekem nem tetszene. Nem akarnám hogy ilyen barátnőm legyen akinek már bárhol ennyire láthatják a mellét. Közönséges, nem nőies inkább ciki.
2021. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!