Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg hordhatnak fiúk is...

Tényleg hordhatnak fiúk is harisnyát?

Figyelt kérdés
Valahogy a télről beszélgettünk a nagynénémmel és mondtam neki, hogy nem szeretem, mert fázós vagyok. Na, akkor említette a harisnyát, hogy az milyen jó ilyenkor, én meg néztem rá nagy szemekkel. Azt mondta, hogy majd vesz nekem karácsonyra. De szerintem tuti viccelt. :)

2021. dec. 7. 08:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%

10!

Azért vagyok hülye mert egyezik a véleményünk?

Szerencsétlen...

2021. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nyugodtan! Gyártanak férfi harisnyanadrágot is, csak nagyságrenddel drágább mint a női. Én csak és csakis nőit hordok, 20DEN-estől a 100DEN-esig. Lényeg hogy ne fázzak.
2021. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
9-es te amúgy mennyire vagy hülye úgy őszintén? Milyen fétises fiktív sztori, ez honnan szedted? Főleg hogy nem is volt igazán sztori xD Meg ezen a lenyúlták dolgon jót mosolyogtam? Egyrészt az hogy mindkét nem használ egy régi ruhadarabot az lenyúlás? Meg harisnyából se mindegy hogy női vagy férfiak által használhatóról van-e szó. Szóval nem értelek, de hátha tudsz magyarázatot adni.
2021. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

Mivel a harisnyanadrág teljesen uniszex ruha darab azt mindenki fel veheti férfiak és nők is.

Ilyenkor már én is fel veszem.

Választék van belőle, olyat veszel fel amit szeretel van belőle lábfejes is és lábfej nélküli is.

2021. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Renato997 válasza:
85%
Csatlakozom a többiekhez teljesen normális hetero életet élek, de amikor asszony kitalálja, hogy toljunk egy esti túrát a havas erődben akkor nálam is előkerül a harisnya. Hol a vékonyabb hol a vastagabb. Szerintem tök oké a dolog.
2021. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

9-es vagyok.

13.

Ezzel a kommenteddel aztán mindent elárultál magadról,látszik hogy nem nagyon vagy képben a történelemben.

Még kicsi vagy.

De tanulni nem szégyen.

2021. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Miért is ne?
2021. dec. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
Télen nadrág alatt mindig van rajtam harisnya,.
2021. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%
Télen alig várom hogy harisnyát lehessen fel venni, ilyenkor mindig azt veszek fel, csucs szuper a harisnyanadrág a világ egyik legjobb ruhája!!!!
2021. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%

Ne legyen már senki se ilyen hülye! Tél van, igen én is szoktam felvenni télen pamutharisnyanadrágot,az ta bordázottat,másszóval cérnanadrág.Ovis korom óta hordom, mert anyum rászoktatott, és ez azóta is megmaradt!Egyszerűen nem szeretem se a jégeralsót, se a mackónadrágot!Az előbbi buggyos, parasztbácsis kinézetű, a másik meg nagyon vastag!Úgyhogy én csak ezt a bordázott pamutharisnyanadrágot fogom csak viselni! Nem is kell ettől jobb!

44F.

2021. dec. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!