Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg hordhatnak fiúk is...

Tényleg hordhatnak fiúk is harisnyát?

Figyelt kérdés
Valahogy a télről beszélgettünk a nagynénémmel és mondtam neki, hogy nem szeretem, mert fázós vagyok. Na, akkor említette a harisnyát, hogy az milyen jó ilyenkor, én meg néztem rá nagy szemekkel. Azt mondta, hogy majd vesz nekem karácsonyra. De szerintem tuti viccelt. :)

2021. dec. 7. 08:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%

20- as válaszoló vagyok!

Hozzáteszem, hogy ilyen harisnyákat kénytelen voltam Németországból beszerezni,mert itt Magyarországon több mint 20 éve SAJNOS nem gyártják ezt!A legjobb harisnya volt,még ma is az számomra! Nagy kár érte pedig! Én leküzdöttem a gátlásaimat, a munkahelyen is felveszem,mikor hazafelé készülök.És érdekes módon nem szólt még érte senki!Ettől jobb aláöltöző a nadrág alá nekem nem kell, de nem is tudok mást elképzelni!

2021. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%

20-21. Ha neked ez kényelmes..

Én a nejlont kényelmesebbnek találom.

2021. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
20%
22-es!Kinek ez,kinek az! Nekem ez jön be, és a magasról teszek rá, ki mit mond!
2021. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!