Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ilyenkor is (vastag) nejlonharisnyával hordja a szoknyát? Vagy ahhoz már túl hideg van?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 04:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván van itt valami félreértés, havat lapátolni, huzamosabb ideig a szabadban lenni én sem nylonharsinyát veszek fel. (amúgy combközéptől lábszárközépig érő szoknyáim vannak) De annyira, amíg elsétálok a busztól, metrótól a konyvtárig, munkahelyig, abba belefér. Nem fázom, és nem fázom f l. Nyilván nem ülök le
2021. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, valami miatt ezen az oldalon nem engedi a telóm javítani az elgépelést, bejönnek ilyen vonalak.

Szóval hidegben nem ülök le a buszmegállóban. Amúgy 80-100 denes harisnyát hordok többnyire, mivel nagyon könnyen kiszakadnak.

2021. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
90%
Nalunk 18-20 fok van delutan (reggel 10-12) de pamut harisnyat szoktam ruha/szoknya ala venni
2021. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%
Én télen a minuszokban is nylonharisnyát hordok, mivel ez tetszik, a kabátom konkrétan bokáig ér és azért nekem a suliba bemenni nem egy nagy mutatvány, igazából pár perc. Nyilván helyzetfüggő, hogy mennyire megy ez szembe a józan gondolkodással, szerintem mindenki el tudja dönteni magának.
2021. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
90%
Szintén nylonharsinyát hordok télen is. De különben nem is értettem soha mások sopánkodását, hogy majd jól fel fogok fázni. Ha fázom, vagy tudom, hogy fázni fogol,. melegen öltözöm, a titok a rétegekben van. Régen farmerben jobban fáztam
2021. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!