Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik órát ajánlanátok?

Melyik órát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok órát keresek 500 eur-ig. Első komoly óra lenne, automatikusat gondoltam , ferfi karóra.

Ezeken a márkákat figyeltem eddig Seiko, Tissot, Victorinox, Certina

Legyen letisztult,komoly, egyszerű,ferfias óra

Amik eddig megtetszettek:

[link]

[link]



2021. dec. 9. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
2021. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2021. dec. 9. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Hétköznapokra azt az orientet, amit az első ajánl, elegánsabb alkalmakra azt a Seikot, amit utoljára linkeltél.


Bár nekem ez a színvilág mindig jobban tetszett?

[link]

2021. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Komoly óra 500 euroig? Jó vicc.
2021. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

4.-re


Seiko Turtle?

2021. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5

Az mitől komoly? A löncshús konzerv dobozából hajtogatott csattól, vagy attól hogy 10-ből 9-nél nem sikerül pozícionálni a lünettát meg a chapter ringet? Egy komoly óra attól komoly hogy nincsenek spórolós megoldások, meg nincsenek olyan alapvető QC gondok amit észre lehetne venni ha valaki ránézne a gyárban egyszer is a késztermékre. Ezt 500 euró környékén max néhány mikrobi tudja.

2021. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt aláírom én is, hogy a "komoly" óra az nem a 150 ezres ársávban kezdődik. Hanem mondjuk 500 ezer felett.


De azért nem kell ennyire a magas lóról ugatni lefele :D. Úgy pofázol itt, mintha neked lenne otthon 10 órád, amiből a legolcsóbb is 5 millió volt.


Átlag magyar surmó Hugo Boss meg Hilfiger, meg Michael Kors, meg Armani órái közül már a 150 ezres svájci, vagy japán is kiemelkedik.

150 ezerért amit kapsz, az már egy szinttel feljebb van, mint a legtöbb ember által hordott 40-60 ezres divatórák.


Nekem van 150 ezres búvár Doxám (nem automata, nem akartam automatát). Olyan minősége van, hogy ha 500 ezer lenne ráírva, valószínűleg azt is elhinném. Sőt mást ne mondjak, ugyan ezt automatába 450 ezerért adják.


150 ezerért amit kapsz, az már nem szar. Nem lesz az óragyártás csúcsa nyilván. De akit nem érdekelnek annyira az órák, vagy nem is ért hozzá, annak nem kell 3 milliós óra. Úgyse fogja tudni megmondani a különbséget az, meg egy félmilliós között.

2021. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és ezek az órák nem "automatikus"-ak. Hanem automaták. Senki nem használja órára az "automatikus" kifejezést :D.
2021. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!