Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire veszi át a kabát a...

Mennyire veszi át a kabát a cigaretta füst szagát egy este alatt?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy szép kabátot (Pierre Cardin). Én nem dohányzom, viszont ma este lesz egy kisebb találkozó pár ismerősömmel, akik közül néhányan igen. Igen borsos áron vettem a kabátot, és nem szeretném ha cigaretta szag érződne róla. Egy este alatt mennyire megy rá a ciginek a szaga, és mennyi idő alatt jön ki (ha kijön)? Vegyem a régi kabátomat fel inkább?

2021. dec. 11. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé érződik sajnos. Lassan jön ki belőle.
2021. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Átveszi a szagot nagyon, viszont ha holnap ki tudod akasztani teraszra vagy erkélyre, akkor kiszellőzik.
2021. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Elég igénytelen ismerőseid vannak, ha bent cigiznek, pláne úgy, hogy más, nemdohányzók is ott vannak. Aki Pierre Cardin kabátban jár, szerintem megteheti, hogy megválogassa a barátait.
2021. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teraszon leszünk, nem bent (Ez lemaradt). Személyeskedni meg nem kell, a dohányzás egy rossz szokás de nem minősít senkit
2021. dec. 11. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Ó, dehogy is nem!! Nemdohányzók társaságában bunkóság rágyújtani. Ezért szoktak még a kerthelységekben, teraszokon is dohányzásra kijelölt helyet létrehozni. Nagyon is minősít!
2021. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel cigizni Magyarországon hosszú évek óta csak kint lehet, ezért ilyen szempontból ez az információ nem releváns. Kint is ugyanúgy be fogja szívni, ha beszélgetőtávolságban állsz majd a cigizőkkel.
2021. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mellettük ülsz, nem 4-5 méterrel arrébb, akkor igen, be fogja szívni. Talán ha esetleg nagyon erősen süvít a szél, és elfújja felőled a füstöt, talán akkor nem.
2021. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a megoldás végül? Egyébként ha mosható a kabát, az esemény után érdemes rövid programra betenni a gépbe, máskülönben csak a szellőztetés, vagy komolyabb szag esetén a ruhatisztító marad.
2021. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegül más kabátot vettem akit érdekel, és nem is bántam meg :)
2021. dec. 18. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!