Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri az árát egy ilyen kesztyű?

Megéri az árát egy ilyen kesztyű?

Figyelt kérdés

Nagyon fázósak a kezeim, a sima kötött kesztyűben átfagynak, mit sem érnek. Egy ilyesmin gondolkozok, de azért 8 ezer ft a legolcsóbb helyen.. viszont kényelmes volt a boltban. Esetleg tapasztalatok ezzel a kesztyűvel, vagy valami alternatíva? fontos, hogy a telefont tudjam vele kezelni.


[link]



#kesztyű #Columbia #polár kesztyű
2021. dec. 12. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem marhabőr kesztyűm van, aminek a hüvelyk és mutató ujjának a végére érintőképernyős anyag van rakva.

Nekem bevált olyan szempontból, hogy meleg és tényleg tudom vele használni a telót. Az egyetlen gondom az, hogy szokatlanul széles a kezem, és rövidek az ujjaim, ennélfogva a kesztyűt ujjai ég, kicsit hosszúak. De nem annyira hogy nagyon feltűnő legyen, meg ez igazából egy személyes probléma.

2021. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudsz linket küldeni?
2021. dec. 12. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szvsz én nem vennék ilyen műanyag kesztyűt. Pláne nem ennyiért. Nekem két kesztyűm van. Az egyik egy Lonsdale motoros bőrkesztyű ilyen műanyag béléssel. Szél és eső ellen jól szigetel, de ha tényleg hidegebb van, az ujjaim fáznak benne.


A másik egy bárányirha kesztyű. Olyan hideg még nem volt, hogy abban fázzak.


Viszont ezeket biztos nem kapod meg 12-15 ezer alatt. Ha olcsón akarsz meleg kesztyűt, valószínűleg jobb, ha az egyujjasok között nézelődsz.

2021. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Sajnos nem, mert ajándékba kaptam 3 éve.

De azt tudom, hogy a Tescoban vették anyuék, mert rajta volt az F&F logós papír.

De már láttam ilyen kesztyűt karácsonyi vásárban, utcai árusnál, stb.

2021. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ilyen 8ezer ft a limit, annál többet nem szívesen adok ki egy kesztyűért..
2021. dec. 12. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.
2021. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na közben elmentem a hervisbe, és rátaláltam erre:


[link]


sokkal vastagabb anyagból van, 50% akcióval 4ért szerintem jó vétel volt.


A columbia kicsit vékonynak tűnt

2021. dec. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!