Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó vastag női kabátot hol...

Jó vastag női kabátot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nagyon fázós vagyok, képes vagyok pulcsiban 23 fokban is reszketni. A jelenlegi kabátomban is fázok, szeretnék egy újat. Végignéztem pár fast-fashion boltot, de nem volt olyan kabát, ami télire elég lenne nekem.

Hol lehet olyan vastag kabátot venni, amiben biztos hogy nem fáznék télen és fekete színben is kapható?



2021. dec. 13. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Zaraban vettem, de kb 3-4 eve. Anyukam a tollkabatokra eskuszik, hogy abban nem fazol, de olyat nem tudom fejbol, hol kaphatsz.
2021. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Retro ba vettem én is fázós vagyok de ebbe nem fázok
2021. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak itt veszek már:


[link]


Hidd el nekem, megéri.


Egy másik extra fázós N

2021. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyet vettem:

[link]

A tegnapi szeles időben is pólóban voltam alatta, a térdem alá is leér. Mivel kicsit teltebb vagyok, ezért számomra nem túl előnyös (jobb lett volna egy derékban húzott fazon), ennek ellenére a mínuszokban sem fogok benne fázni és nem is ázik át. Ez számomra fontosabb. Mindemellett a vádlimig leér, lepergeti a vizet is, szóval úgy gondolom, hogy ez egy jó vásár volt.

2021. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem egy ilyenem van. Nagyon vastag és meleg, sál sem kell hozzá, és egy ha csak egy pólót veszek alá, akkor sem fázom benne.

2021. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!