Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinteted gáz lenne, ha...

Szerinteted gáz lenne, ha vennék egy Maserati karórát?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem a karórákat, de a Maserati karórák nagyon tetszenek, szivesen hordanám. Viszont nincs mellé Maserati autóm, valószínűleg nem is nagyon lesz, de szeretnék. :)

Na szóval, szerintetek mennyire számítana gáznak, vagy hülyeségnek, ha nincs mellé olyan márkájú autóm? Szerintem kicsit gáznak számít.

Valaki pl ránéz a csuklómra, meglátja az órát kérdezi, hogy hol az autó vagy, ilyesmi.


2021. dec. 20. 20:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
58%
Aztakrva.... 99℅ Szerintem még azt sem tudja, hogy mi az a Maserati. Mo-n igen az olcsóbb darabok kaphatóak. De vannak Rolexnél is 100x drágább példányok is. Azok is csak kis "vackok". Limitált kiadású óráikról még nem is mondok semmit. Sok hozzáértő. Még órát sem láttatok valószínűleg.
2023. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!