Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok próbáltátok már ezt?

Csajok próbáltátok már ezt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Régóta szemezek ezekkel a gyönyörű ám de szexi harisnyákkal, csak van bennem egy picit félsz, hogy fog rajtam állni.

Esetleg van itt köztünk olyan aki már megvette ezt és leírná mi a véleménye róla? 26/L


Köszönöm! :)



2021. dec. 21. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jól néz ki mind kettő
2021. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A te konkrét lábadon, meg a ruháidon múlik hogyan fog állni. Fogalmunk sincs, hogyan nézel ki, mégis hogy tudnánk véleményezni?
2021. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#3


Konkrétan én most a kényelmességére gondolok, megéri e megvenni, milyen benne lenni pár órát nem-e kényelmetlen stb.

2021. dec. 21. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
huuu de brutal jok foleg az elso nem is lattam meg ilyet, de tuti veszek majd. ezt milyen cipovel kell felvenni?
2021. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A hátul vonalashoz elegáns szettet veszel, szép lesz.



A másik kb kukazsák, én tuti nem venném fel.

2021. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A második van nekem. Kényelmességét nézve ugyanolyan mint a többi Calzedonia harisnya, vagy bármilyen harisnya.. ha a bugyi részre gondolsz akkor semmi extra, én észre se szoktam venni, bár olyan sok értelmét sem látom
2022. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes de nem tartós, kicsit agresszívabban húzod fel a lábadon és elszakad, ennyi pénzért nem éri meg ilyen gyatra minőség.
2022. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!