Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (Anna) Vajon jó lenne ez a...

(Anna) Vajon jó lenne ez a sport leggings, melltartó szett nekem edzőterembe nem nagyon feltűnő egy tininek? Mik a vélemények róla? Az alakom illik hozzá.

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam a szüleimtől ezt a ruházatot: [link]

2021. dec. 29. 13:01
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
16%

8.

Ott a pont!

A nők csak a mutogatásnak vesznek fel ilyen göncöket, a 6-os sem tudott értelmes válasszal szolgálni.

Én ha edzek még a térdemen is folyik a víz, a felső testemről nem is beszélve.

De pont hogy nem tapad össze semmim az izzadtságtól, úgy hogy ez a felemás öltözet bukós, csajok.

2021. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
87%
Milyen értelmes válasz kellene?? Ez egy szép ruha és ez a lényeg! Ja, neked nem tetszik…az már a te problémád, mint ahogy az is, hogy veled nem állnak szóba az olyan lányok, akik csak a “mutogatás” miatt hordják. Szerintem meg savanyú a szőlő. 😀
2021. dec. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon csini, nekem nagyon tetszik. :) A mintázata nagyon bejön, tök szép, ízléses, csajos!
2021. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is tetszik. Ha jó alakod van hozzá, szerintem nincs vele semmi baj.
2021. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy ki az az Anna?
2021. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
2%

12.

Most edzeni jártok vagy divatozni?

Amúgy ilyen nőkkel nem igazán állnék szóba.

A teremtés koronája vagyok férfiként, csak nem fogok nők kegyeiért meghunyászkodni.

2021. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
85%
Edzőterembe teljesen adekvát viselet és a mintája is jó! Hajrá és kitartást az edzéshez!
2021. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem sem a pcsa rázást meg a divat majomkodást kellene tólni az edzőterembe, meg úgy öltözködni, mint egy kirakat vagy egy jó kis örömlány, hanem normális ruhába lemenni edzeni, legközelebb én is boxerban megyek.... ízléstelenek a mai lányok... de hát legalább látszik már messziről, hogy melyiknek mennyi esze van, ha normális vagy, ezt max otthon veszed fel...
2021. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%
Úristen te kis pöcs minden ilyen kérdésnél ott vagy és hulyesegeket irogatsz ennyire unalmas és szar az életed? 😃
2021. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
3%

18.

Ez így van.

Én is kiteszem a zacsimat meg minden kidomborodó testrészemet, csak hogy a “lányok” szintjére süllyedjek.

2021. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!