Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják mostanában...

Miért mondják mostanában gáznak a skinny jeanseket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 19:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
50%

19.

Lányok között is vannak akik fiús öltözködésben érzik jól magukat.

Elfogadjuk őket? Ahogy látom el.

Akkor legyen ez igaz azokra fiúkra is akik lányos öltözetben érzik jól magukat.

Érthető?

És! Ha te nem akarsz nőiesen öltözködni, ám legyen. Jogod vanbhozzá, senki nem kötelez rá, de akkor ne fröcsögj olyan kérdéseknél ahol ez valakinek tetszik.

2021. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%

Utoljara leirom: semmi bajom a ratyikkal vagy transzokkal. Nekik is joguk van elni.

(Csak, legy oszinte magaddal, es ne tagadd, hogy transzi vagy langyi vagy.)

2021. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
26%

Öcsém, te kezeltesd magad mert küllőhibás vagy!

Ez egy beteges berögződés a gyermeteg agyadban, hogy valaki a ruhától lesz meleg.

Mindenesetre ha egyszer az életben összefutunk, akkor én megbhasználak anyád hátán, de csak akkor ha skinny farmer van rajtam, mert szerinted csak akkor vagyok meleg…

2022. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%

"mert szerinted csak akkor vagyok meleg…"


Felreertettel, mindig meleg vagy, nem csak amikor a skinny farmert viseled.

2022. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

24.

:)))) te kis szánalom.

2022. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
34%
Pasasokon gàz, nőkön nem.
2022. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
Megjött…
2022. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
24%

26-os

+1

2022. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 9-es!

Gondoltam szólok neked hogy le ne maradj erről a friss kérdésről


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Itt is kifejthetnéd a ruhák által kifejtett rejtett langyiságot, itt egy nő akar férfi kabátot hordani, de a 7-es kommentelő az szinte gyomorforgató mondatot írt.

Ezzel kapcsolatban.

2022. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
82%

Úristen mi ez a nagy veszekedés egy skinny jeans miatt. A ruháknak nincsen neme. Érzem ezért sokat fogok kapni de ha majd valaki megmutatja nekem hogy egy nadrágnak f@sza nőtt akkor talán meggyőz. De ha ez nem történik meg akkor a ruháknak nincs neme. Mindenki azt hord amit akar. Ha valaki megszól mást a ruhája miatt, annak komoly gondjai vannak. Ha egy fiúnak a skinny jeans tetszik akkor hajrá, vegye azt fel. Ettől nem lesz meleg/transzi. Ez a komment szekció bemutatja hogy a toxic masculinity mennyire át mossa egyesek ágyat.


És fun fact: ha a ruháknak ennyire neme van akkor pl a haspólót először a férfiak hordták, régen a rózsaszín volt a férfiasság színe, skóciában a férfi nemzeti ruha a férfiaknak szoknya (is) , ha úgy nézzük a papok is szoknyát hordanak, a korházi betegekkel együtt, meg pl spártai harcosokról is láthatsz festményeket, amint szoknyában harcolnak és még lehetne sorolni... A kultúra/divat folyamatosan változik/fejlődik de senki sem lesz több vagy kevesebb attól a ruhától amit hord.

2022. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!