Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék eredeti Demoniat...

Hol vehetnék eredeti Demoniat magyarországon?

Figyelt kérdés
Helló! Régóta szeretnék egy pár Demonia csizmát, akiknek van örülnék ha mondanátok véleményt róla és egy link/bolt hogy hol vettétek!:)

2021. dec. 30. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Rockpince?

Bar azt mondjak paran, hogy jobban kijossz, ha inkabb berendeled az eredeti helyrol, bar ezt szemelyes tapasztalattal nem tudom alatamasztani.

2021. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vivia.hu

Én innen rendeltem.

Viszont minőség szempontjából nem ajánlom, mert az árához képest nevetségesen silány anyagokból készül (az eredeti is), és mivel nem varrott, csak ragasztott a platform talpa, nagyon könnyen leszakad.

Szóval mindennapi viseletre nem ajánlom, max. alkalmakkor beltérben.

2021. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A minosegbeni problemakat en is sok helyen olvastam mar, a talp leesese konkretan teljesen atlagos problema naluk :/
2021. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 3 par, de csak a szekrenyben allnak, a tukor elott nezegetem magamat bennuk. Buliciponek jo, de a meretezesuk is hulye, es igen, valik le a talpuk, tonkremegy a cipzar, stb.
2021. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aaa, régebben pedig sokan dícsérték a márkát. Akkor lehet nézek máshol platformos csizmát:)) Ennyi pénzért talán találok jobb minôségût. Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 31. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:
rockpincíből ne vegyél. ha élni szeretnél a garanciális jogaiddal ha tönkremegy akkor kész rémálom egy banda. miattuk buktam el majd 30K t. soha többet nem veszek tőlük semmit. inkább az eredeti oldalról vennék.
2022. jan. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!