Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetnek ha 3 lany az...

Mit tehetnek ha 3 lany az osztalyombol azt mondjak ram h mindenkit utanozok?

Figyelt kérdés

Az osztalyomban van 3 lany akik mind azt mondjak nekem hogy mindenkit utanozok.De ez nem igaz! Maskulomben se egyezek veluk nagyon jol..szamomra ok nem is baratok csak osztalytarsak.De az igazi baratnoim nem mondjak azt hogy barkit is utanoznak.Es szerintem inkabb ok utanoznak mert eloszor az osztalyban en voltam az elso akinek oan frizuraja volt es ra kb 2 hetre mar nekik is mind ugyanojan volt.Es az oltozkodesel is igy volt.


Kerlek segitsetek!!!Mit tehetnek ien esetben! Mert mar nagyon idegesitnek es ez kb 1 eve megy igy:( es m ar nem tudom tobbet birn oket!!


2010. szept. 7. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
oltsd le őket hogy ők utánoznak téged, a hajadat a ruháidat és takarodjanak:D
2010. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél valami extrémebbet,ami nekik tuti nincs,akkor aztán nem mondhatják,hogy utánoztad.Ha netán nekik is megtetszik akkor már felhozhatod,na kinek is volt előbb...hmm?
2010. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy meg azt is mondjak hogy a zenei stilust is utanozom ...mert hogy az egyik fiu akit en regebb szerretm az szeretet egy bizonyos enekest na es en ha gondoltam meghalgatom kb mienek a szamok es nkm is megtetszettek es az osztytarsnomnek is es elkezdi hogy csak azert kezdtem el halgatni mert az a fiu is szereti azt az enekest es ez nem igaz ...Mondjuk ez nem ehez a temahoz tartozik hogy "oltozkodes" de mostma ezt is elmondtam .
2010. szept. 7. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg szard le őket,ne foglalkozz velük."rájuk se nézz":D

Előbb utóbb megunják,ne húzd fel magad ezen,mert ők pont ezt élvezik.

2010. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De egy csököttagyú társaság lehet ez. Abban mi az utánzás, ha valakinek ugyanaz a zene tetszik??? Akkor sosem lennének teltházas koncertek hanem minden együttes egy-egy darab rajongója lenne. Dettó ugyanez a ruhákkal.

Ezek szerint (rajtam kívül, mert én rühellem) mindenki mindenkit utánzott a nyáron ezzel az elképesztő mennyiségű flip-flop papuccsal???

Szerintem szard le őket nagyívből. Küldd el őket anyukájuk testrészébe, hogy inkább a tanulással és a saját dolgukkal foglalkozzanak.

2010. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*együttesNEK
2010. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor megtetszett a műraszta, de egyik barátnőmnek hamarabb volt rá meg a pénze, mint nekem, és az lett a vége, h én majmolom őt...de az ilyennel nem érdemes foglalkozni...vagy a másik...3 éve kék-fekete a hajam, egyszer a kék ki volt kopva, ismerős csaj meg akkor csináltatta meg szintén kék-feketére...aztán mikor vissza lett festve a kék, megintcsak én lettem kikiáltva majmolónak, mert a csaj ezt terjesztette, holott én mondtam, hol tud kék festéket venni...szánalmas...de nem érdekel.
2010. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség...gondolj bele, mi a divat? Valaki kitalál valamit, a fél világ meg leutánozza...
2010. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hat tudom h divat..azt hordja mindenki es akkor a masikok azt mondjak hgy utanozok mindenkit...es amikor mondjuka sajat eredeti stilusomban lennek feloltozve hat nem kitalalnak valamit hogy mondjak nekem hogy megint utanozom oket ...de koszi a valaszokat..es tovabbra is varok..
2010. szept. 9. 20:03
 10/10 anonim válasza:
ne törödj velük...
2010. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!