Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Plázacica? Miért kell megítéln...

Plázacica? Miért kell megítélni mindenkit külső alapján?

Figyelt kérdés

Hallottam már vadidegenektől ezt a megjegyzést és még durvábbat is rólam...Nos magamról:külső:igen,csinosan öltözök,sminkelek(de nem túlzásba),világosvörösre festem a hajamat(mégcsak szőkének sem mondható igazán),hosszű körmeim vannak(nem mű,bár úgy néz ki)

belső:én nem nyávogok,nem nyilvánul meg a viselkedésemben semmi plázacicás és más sem,mindenkivel próbálok kedves lenni,a barátaimat nem külső alapján válogatom,egyetemista vagyok,mégcsak nem is az a nagy bulizós,szabadidőmben néha festek,írok.nos ez vagyok én.nem mintha érdekelne vadidegenek véleménye(mármint akik keplázacicáznak),de az emberek miért ítélnek csupán az alapján,hogy néz ki,hogy öltözik...Én így érzem jól magam,és kész.


2009. aug. 12. 00:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
jah,és útálom hello kitty-t meg társait :D
2009. aug. 12. 00:25
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
És ezzel most panaszkodni akartál vagy dicsekedni?
2009. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Kik mondják rád? Idősebbek, vagy fiatalabbak? Fiúk vagy lányok? Milyen öltözködésűek?

Amúgy talán irigységből, de még 100 oka is lehet.

2009. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

óh de...dicsekedésből,tudod...tudtommal meg ez egy olyan oldal ahol kérdezhetnek az emberek és nem azt várják válaszként,hogy lehurrogják őket,de sejtésem szerint te pont azok emberek csoportját gyarapítod,akikről beszéltem...

szóval ha nem esett volna le,akkor az egésznek az lényege,hogy miért kell külső alapján ítélni...de mind1.

2.válaszolónak:inkább lányok mondják,nem az idősebbek.

2009. aug. 12. 01:08
 5/25 A kérdező kommentje:
és az "átlagos" öltözködésűek,akik nem tartoznak egy "stílusirányzathoz" sem.
2009. aug. 12. 01:09
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Már bocsika,de átlagosnak nállad mi számit?Az,amit sokan hordanak? Mert az általad leirt "csinosan öltözködök" is átlagos,mivel minden lány,aki anyagilag megteheti igy öltözködik. Szóval ha ugy vesszük te is átlagos öltözködésü vagy!

"Akiknek nincs stilusa". Ez mégis mit takar?

Ha ök abban érzik jól magukat! A flancos ruhák se stilusosak!

Meg "nem szeretem a Hello Kittyt" mégis hány éves vagy? Ez tipikus plázacica beszólás! Egy komoly egyetemista nem ir ilyeneket.

2009. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
ajj nem veszitek észre, h ez nem kérdés hanem dicsekvés?? örülök, h telik neked márkás cccokra mert anyuci és apuci megteheti, képzeld nekem nem telik, mégis rengeteg a barátom, és én igenis lenézem az ilyeneket, mert nem értem minek költeni 10000 forintot 1 hülye polora ami vagy kinyulik mosásnál vagy kifakul... de mind1 lehet lepontozni kurv ára nem zavar...
2009. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

"nem mintha érdekelne vadidegenek véleménye(mármint akik keplázacicáznak),de az emberek miért ítélnek csupán az alapján,hogy néz ki,hogy öltözik...Én így érzem jól magam,és kész."

akkor mi a kérdés?

2009. aug. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
a plázacica a külsőre vonatkozik, ha ezt mondják, akkor nem ok nélkül, fogadd el, és élj vele együtt :)))) és ilyen hangnemmel, a "pórnépet" lenézve cicám... ;)
2009. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

most miért kell lehurrogni??? szerintem abszolút normálisan feltett valaki egy kérdést!

a kérdezőnek: szerintem fogadd el, hogy sokak a külső alapján ítélnek meg sajnos és valószínűleg az irigység is belejátszik abba amit gondolnak rólad. Egyébként én is hasonlóan jellemezném magam, mint ahogy te leírtad és én is csomószor megkaptam már, hogy plázacica vagyok, pedig soha nem adtam okot rá senkinek a viselkedésemmel. Ilyenek az emberek és kész!

2009. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!