Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterre?

Mit vegyek fel szilveszterre?

Figyelt kérdés
20 éves csaj vagyok! Discóba megyünk a barátokkal de nem helybe hanem busszal.mit vegyek fel ami kényelmes is és csinos és reggel mikor a buszra kell várni ne fázzak.mondjuk az utóbbi megoldható mert viszek magammal valami meleg felsőt reggelre.
2008. dec. 14. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én simán felvennék egy farmert, egy pólót vagy valami ing félét és farmerdzsekit.

Nem mennék kisestélyibe, az tuti. Főleg ha buszozni kell meg reggel várni, meg minden.

De felvehetsz valami szép ruhát, harisnyával. És viszel magaddal egy hosszú kabátot, tudod ami úgy a térded alá leér.

2008. dec. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos, hogy én is farmerban mennék, felülre pedig vennék egy alkalmibb csillogó felsőt, ami farmerral is jól mutat. Ja, és lapos talpú csizmát vennék. Pulcsit meg vigyél a kabát alá.
2008. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek
2008. dec. 15. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én esetleg egy szép hosszú szatén gatyát tudnék elképzelni, valami csini csillogó felsővel, meg egy magassarkú csizmával...plusz meleg kabát, meg egy zakó vagy pulcsi, hogy ne fagyjál meg odafele, meg haza :)
2008. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem valami térdig érő pink egybe ruha jol mutat valami hasonlo (egy kicsit sötétebb)színü sállal.aztán meg valami jo meleg kabi és csizma harisnyát is vehecc pl.feketét vagy átláccot:D
2008. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy ha pl. mindenképpen szoknyában szeretnél menni és nem szeretnél felvnni alá harisnyát akkor elmész valmi meleg cuccban és ha van rá lehetőség akkor ott átöltözöl

bár mondjuk ilyen helyeken nem nagyon van lehetőség öltözködni

2008. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
es az iden mibe oltozol mert egy ev eltelt
2009. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!