Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre meghívtak egy...

Szilveszterre meghívtak egy házibuliba. Még nem voltam ilyenen mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha "csak" jól akarod érezni magad, akkor valami kényelmeset, ami kicsit hétköznapi, de kiegészítőkkel feldobott cucc. Például farmer, top, vékony kardigán, lógós nyaklánc, fülbevaló, hullámos haj, oldalt feltűzve hullámcsattal.

Ha hódítani akarsz, akkor leggings egy combközépig érő tunikával, hozzá illő csizmával, derekadon övvel, nyaklánc, kendő, ilyenekkel feldobhatod, kihúzott cicaszem, egyenes haj. Vagy dögösen, térdig érő bő mintás szoknya, szolid magassarkú, halvány színű combfix, sima fekete top halványabb boleroval, fekete kendő, színes ékszerek.


Amúgy már bocs, de ha leírod, mit terveztél, könnyebb megmondani, jó e együtt, vagy nem. Irogathatunk mi ilyen olyan jó összeállításokat, ha abból semmi nincs a szekrényedben.

2010. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit pl. diszkóba felvennél. Vagy ha még ott nem voltál, akkor valami csinosabbat, mint az átlag hétköznapokon. Konkrétabbat csak akkor tudunk írni, ha elárulod a nemed :) !
2010. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haha 1.! Mi van, ha fiú???
2010. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja kifelejtettem, de lány vagyok! :D

Köszönöm a válaszokat.^^

2010. dec. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!