Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre jelmezes buli...

Szilveszterre jelmezes buli (extrém), mit vegyek fel ami nem szokványos? 19/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
gésa
2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél esetleg valami mesefigura, jó ez nem túl extrém. Én macska voltam egy ilyenen, arra gondoltam, hogy biztos mindenki az lesz, de én voltam az egyetlen, pedig jó sokan voltak. Vagy mondjuk lehetnél Amy Winehouse, vagy egy hawaii lányzó, vagy valami portugál táncos.
2010. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Catwoman, Wonder Woman, v vmi ilyesmi. Nem extrém, de ha jó a jelmezed, tuti, hogy sokan felfigyelnek majd rád.
2010. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Takarító, koldus, denevér.
2010. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éva
2010. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is olyasmikre gondoltam amit ti mondtatok, de nem túl könnyű megcsinálni a jelmezt, Éva majd máskor leszek most nincs fügelevelem , meg elég hideg van, a barátnőm az mondta hogy legyünk mazsorettek vagy kisbabák (cumis üveggel , a nyakunkba etető akármi, és vegyünk fel pelenkát) de azt hiszem ez nem valami erotikus meg jól megfázunk... Nektek hogy jönne be?
2010. dec. 28. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

ha extrém akkor erotikus...ha meleg helyen lesz akkor a baba jó ötlet:)legyél mondjuk szűz k_rva....


miniszoknya fura harisnya kislányos cipő

hajad két cofba cici dobós póló kislányos blézer:D

2010. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!