Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki 17 fokban maxi kabátban...

Aki 17 fokban maxi kabátban van az nagyon fagyosszent, vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
Egy háztartási apró cikk boltban 17 fok van, az összes hőmérő ennyit mutat, így, hogy árut nem kell pakolni, annyira fáztam, hogy az ilyen [link] maxi kabátot felvettem inkább. Így érzem jól magam.

2022. jan. 8. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szimplán hülye. A szervezetnek kell a hideg, hogy tudja mennyire kell fűteni, ha folyton 17+ fokban tartod magad, akkor az lesz az etalon és folyton fázni fogsz télen. Pár napig kéne ősszel elviselni a kellemetlenséget, hogy aztán télen pulóverben rohangálj, ehelyett te jól megszivatod magad.
2022. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
#1 a szervezeted hőháztartása sokkal-sokkal lassabban szokik hozzá a hideghez. néhány nap kellemetlenségből néhány hét kellemetlenség (megfázás) lesz.
2022. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
kérdező: nem gáz. azért öltözködünk, hogy komfortos körülményeket teremtsünk magunknak. rajtam is volt az irodában nagykabát 17-18 fokban, de pl. nyári buliban is voltam két pulóver + bőrkabát kombóban, mert épp valamiért rohadtul fáztam (ha jól emlékszem, keveset aludtam). azt meg pont leszartam, ki mit gondol.
2022. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!