Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen online oldalakat...

Sszandika13 kérdése:

Milyen online oldalakat tudtok aljánlani ahol tudok esküvőre ruhát venni?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban a húgom férjhez megy. És egyszerűen nem találok egy olyan boltot ahol igényes,szép ruhát lehetne venni.

2022. jan. 9. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Asos
2022. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezt nem online kell, be kell menni a boltba és próbálni.
2022. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Miért te választasz ruhát? Miért nem ő? Ha te is fizeded akkor is neki kell választania. És már vannak normális ruhák legalábbis a 15 évvel ezelőtti felhozatalhoz képest. Szerencsére már nem csak a habos pánt nélküli erőltetik. Nézd meg a honlapokat, vegyétek nyakatokba a legközelebbi magyvárost.

Megértem ha úgy se találtok ruhát mert amit szépnek találtok az drága. Vannak oldalak de onnan nem egy hónappal esküvő előtt kell ruhát rendelni. Semmi garancia arra higy szebb lesz, arra se hogy egyáltalán megérkezik időben, lehet hogy be is kell vetetni belőle stb.


Esetleg linkelnél példákat hogy milyenekre gondolsz? Mert "igényes" ruha az mindenkinek mást jelent

2022. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

A nagyobb üzletek honlapjára gondoltam. Ahol megnézheted a felhozatalt. Ha tetszik valami kértek időpontot.

Az online vásárlást kockázatosnak tartom ilyen röviddel az esküvő előtt.

2022. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Most attól függ, mi számít neked igényesnek és szépnek. About you-n is van egy csomó (nem mindegyikre írja egyértelműen, hogy menyasszonyi, de ha rászűrsz, hogy fehér estélyi, akkor csomó menyasszonyi ruha jellegűt kiad). De én pl Orsay-ból rendeltem anno az enyémet, nem tudom még van-e menyasszonyi kollekciójuk.

Ezek nyilván low budget, könnyed stílusú ruhák, nem abroncsos csipkecsodák. Én alapból ilyet akartam, szóval rendes menyasszonyi szalonokban nem is nézelődtem. De ha a húgod hagyományos, abroncsos témát akar, akkor nem lehet megúszni, hogy elmenjen ruhaszalonba, mert azokat méretre kell igazítani.

Az sem mindegy, hogy mi a keret, About Youn 50.000 alatt is láttam szépeket, rendes szalonban ennek a duplájánál kezdődnek, de az akkor még a Boglárka szalon szint, nem az igényes.

2022. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A húga esküvőjére szeretne ruhát… Nem esküvői ruhát a húgának, hanem gondolom valami estélyi/alkalomhoz illő ruhát saját magának amit fel tud venni a esküvőre
2022. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor meg mi a kérdés? Ruhaboltban. Asos, Answear, Abouty you. Offline márkák online oldalain.
2022. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Coolfashion, aboutyou, bestaruhaz, divatrend, ezek is megbízhatóak . Vagy akár kínai boltokban is szetnezhetsz ott is találni néha szépeket..
2022. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!