Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi idő alatt lehet hozzá...

Mennyi idő alatt lehet hozzá szokni a magas derekú nadrágokhoz? Kinek hogy sikerült át állni rá?

Figyelt kérdés

nagyon tetszenek, párat beszereztem de picit még kényelmetlenek..6 nadrágot vettem többféle stílusba..2 farmer, 1 skinny, 1 bőrnaci,2 legging..mindegyik magas derekú de viszont eltérő magassággal..van amelyik éppen takarja a köldököt, van ami bordákig mellig…stb..


Van aki csak azt hord? Meddig húzzátok fel? Hol van nagyjából az ideális ,,high waist” magasság?



2022. jan. 10. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én csak magas derekút hordok. De nem extrém magasat, hanem olyanokat mint amiket 15 éve lehetett kapni (akkor még csak 1 magasságúak voltak). Utálom azokat, amiket nem tudok a köldökömig felhúzni, mivel akkor 3 lépés után igazítanom kell rajtuk, mert lecsúsznak. Még jól meghúzott öv mellett is. Nekem csak a magas derekúak a kényelmesek. Soha nem is hordtam más fajtát, csak néha-néha bepróbálkoztam rövidebbekkel. Egy használat után ment mindegyik a szekrény alsó polcára. Bordákig vagy feljebb érővel még soha nem is találkoztam, az már extrém magas kategória. Még boltban sem láttam olyat. Nem tudom, hogy azt szeretném-e.
2022. jan. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem másmilyen is van, de jobban szeretem a magas derekút. Az a legkényelmesebb számomra, ami épp nem éri el a köldököm alját. Annál magasabban szerintem nem tudnék lehajolni, ezt a fazont viszont nem kellett szokni, első pillanattól szerettem.
2022. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Sosem volt kenyelmetlen, fogalmam sincs, mikor kezdtem el hordani, 2005(?) kornyeken amikor meg az epphogy csipoig ero volt a divat, en is olyat hordtam, de sokkal jobban szeretem a magasderekut, nem csuszik le, le lehet benne hajolni… kenyelmetlennek nem ereztem sosem.
2022. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Nekem sehogy sem sikerült, kényelmetlen nagyon, és felettébb idétlen a kinézete.

F.44

2022. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2 látom emlékszel a kérdésemre :DDD
2022. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Én nem hordok olyat, ami ne érné el a köldökömet, mert lecsúszik, vigyázz, mert ha kicsit el vagy hízva nagyon tud szorítani...

Én olyat még nem hkrdtam ami a mellemig elér, de magasakat hordok, szinte csak azt és hamar megszoktam...

2022. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor picit lejjebb ment a hasam mérete, akkor már el bírtam viselni a magas derekú nadrágokat.
2022. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem volt nehéz megszokni, 2010 előtt még a csípő nacik voltak nagyobb divat, így én is azt hordtam, aztán kezdtem el magas derekút venni, és sokkal jobban szeretem mert kényelmesebb, meg az alkatomhoz is jobban áll.:)

Ha méretben jó, nem szorítja a hasat akkor hamar meg lehet szokni.

2022. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Azt tudjátok ugye, hogy egyszerűen szörnyen néznek ki. A nadrág a lábra való, nem vesemelegítőnek, meg pocaklenyomónak kell használni. Rövidnadrágként meg teljes csőd, nagyobb a magassága, mint a felette lévő trikóknak, borzasztó gnóm hatást kelt.
2022. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Te pedig tudod ugye, hogy attól mert neked nem tetszik valami még sokaknak viszont igen? Én kifejezetten szeretem hidegebb időben, hogy melegíti a vesémet, ne te mondd már meg mire való, kevés vagy hozzá..:)
2022. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!