Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Max. milyen magas sarkú...

Max. milyen magas sarkú cipőben tudsz járni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Max 12 centi, úgy, hogy nincs platformja. De platformosat meg eleve nem veszek fel, mert nekem nem tetszik. De a legjobban 8 centis cipőkben lehet járni. Az sem nem túl alacsony, se nem túl magas.
2022. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metionin ***** válasza:
100%
12 platform vastag sarkú. A vékony sarkúak nekem mind kényelmetlenek, fizikailag tudnék bennük járni, de nem is jó meg nem is tetszik.
2022. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Max 14cm platformos, de nem tul kenyelmes...10-12cm az jo☺️
2022. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

A járást hogy értitek? Eltipegni a taxiig, vagy azért tudtok benne sétálni egy-két kilométert?

Én max 6-7 centis tűsarokban sétálok egy kilométert, de onnantól lerúgom magamról.

2022. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
4-es - Egyszer elmentem sétálni egy 11 centis cipőben. Pedig még pántja is volt, de olyan 4-5 km után már lecseréltem volna. 6 km után fájt. 8 centis cipőben viszont egész nap elvagyok, séta be az irodáig, az irodában, ki ebédelni a közeli bevásárlóközpontba, vissza, haza, egyszer mértem, volt vagy 5000 lépés. Sosem tipegek.
2022. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Metionin ***** válasza:
100%
4. Nekem a járás az,amit ugyanúgy csinálok, mint egy tornacsukában, tehát csak olyan magassarkút hordok, amiben ugyanolyan sebességgel tudok menni. A jelenlegi egyetlen 12 centisemben kb. ugyanannyi kilométert gyalogolok, nem fáj, nem kényelmetlen, busz után is futottam már benne többször. De vannak ezek a vékony sarkú cipők, sokkal alacsonyabb sarokkal is kvaanyázva rúgnám le pár méter után, mert egyszerűen nem tudok benne a megszokott sebességgel haladni és ez engem rettentően zavarna.
2022. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
2 centisben.
2022. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Max 12centisben
2022. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszolúte a kialakítástól, szögtől függ.


Nekem a platform megkönnyíti a benne járást, mert tompít.

2022. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Csak lapostalpú cipőkben járok. Ha 1-2 centinél magasabban van a sarka, mint az orra, már nem érzem jól magam benne. Egyszer volt csak rajtam magassarkú, a ballagásomon, legfeljebb kb. 5-6 centi lehetett az is, de pár perc után már iszonyatosan fájtak a térdeim benne, úgyhogy le kellett vennem. Nem normális pipiskedve járni, nem embernek való!
2022. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!