Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne esztétikus...

Hogyan lehetne esztétikus külseje egy kisebb mellű nőnek push up nélkül?

Figyelt kérdés
Ki hogy oldja ezt meg? Én nem szeretem a bő fazonú ruhákat, vékony is vagyok hozzá, meg a vállam is elég széles így inkább próbálok nőiesebb, minimálisan dekoltáltabb ruhákat hordani. Tini korom óta push upot hordok, máshogyan el sem tudom képzelni, hogy ki menjek az utcára. Anélkül, csak mellkasom van konkrétan, a széles váll miatt is így “szétterül”. 75 B/C-t hordok jelenleg push up-ból, a sima melltartóból a kisebb 75/80 B-s a jó, de simán A-nak néz ki az én alkatommal. Van aki talált már erre megoldást? 25/L

2022. jan. 10. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
jó az úgy ahogy van
2022. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sokaknak a kis mell tetszik, amúgy meg a 75b tőkéletes. Ne legyél az itteni farokméregetők női megfelelője.
2022. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 eszem ágában sincs 😅 nem magára a méretre öszpontosítottam, inkább arra, hogy optikailag mi lehetne a megoldás. Kés alá nem feküdnék természetesen soha.
2022. jan. 10. 16:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hordok nagy push-upot, csak ami tartást ad. De még ez is nagyon kényelmetlen.
2022. jan. 10. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
kinek volt hasznos az #1-es és #2-es válasz?
2022. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 literes kannák nélkül is lehetsz nőies.

Pl. Emma Watson, Selena Gomez. Nekik sincs túl sok minden mégis nőiesek és tudnak szépen öltözni.

Pl. [link]

[link]

2022. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szűk felsőket hordj,a mell alatt húzottak kiemelik a mellet,világosabb színűek optikailag nagyítanak.
2022. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
ha jó arányú derekad és csípőd van, akkor melltől függetlenül esztétikus, nőies külsőd lehet szerintem. ha meg nincs akkor a derekadon biztos lehet dolgozni, bár nem vagyok jártas női fitneszben
2022. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Nemtudom, nekem kis mellű vagyok és esztétikus is. Nem tudtam, hogy emiatt nekem szarul kéne éreznem magam vagy emiatt lenne rossz a megjelenésem :D
2022. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!