Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik le a fecskét?

Miért nézik le a fecskét?

Figyelt kérdés
Vettem pár darab fecskealsót nemrég és elkezdtem hordani, mert igazából elég kényelmesek. Éreztem, hogy lehet, hogy picit cink lenne benne mutatkozni. Amikor aztán meglátták az osztálytársaim, egyből elkezdték, hogy mi ez a gyerekalsó, meg mér hordok bugyikát és hogy csak a kisfarkúaknak kényelmes meg a kisfiúknak. Tény, hogy kb 6 éves koromban hordtam utoljára fecskét, azt hiszem, a többiek is. De miért utasítják ennyire el? Persze nem 100% szólalt fel ellene, de na. Szerintem kényelmes és jó testtel meg sokkal jobban néz kis, mint egy boxer.

2022. jan. 10. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Gyerekes a fecske
Nem gyerekes, de nem néz ki jól
Jól néz ki, de nem venném fel
Jól néz ki és én is azt hordok
70 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
A boxer olyan szexi rásimul a fenékre meg a combokra, a fecskék amiket én láttam azok meg úgy néztek ki mint, ha a csávón egy nejlon szatyor lett volna. Nekem pont, hogybaz idős bácsikák jutnak eszeme a strandról akik fecskékben flangálnak, ettől egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni. Megmondom őszintén nekem sem tetszik, a boxer olyan férdiasabb kisugárzást ad.
2022. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
A boxer alsó divat a hűvös nyugati országokból terjed el nálunk és a sok ostobának meg abban pállanak a nemes szervei, csak azért mert az a menő. Nyáron sem cserélné le a marhája egy fecskére, áá nem, dehogy.
2022. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Hordok fecskét. Soha semmi olyannal nem szembesültem, amiket írsz. Valójában senkit nem érdekel mások gatyája.
2022. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki azt viselje amiben jól érzi magát:)
2022. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Én még a fiamnak sem vettem soha, pelenka után egyből s boxer jött.

Az én szememben a fecske bugyi

2022. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem vagyok olyan ostoba, hogy rövid nadrág alá vegyek még egy rövid nadrágot.
2022. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

A butákkal nem kell foglalkozni, te érezd kényelmesen magadat az a lényeg, nem a férfinek gondolt kisfiúk véleménye!

Ők vegyék fel a rövidnadrágot hosszú és rövid nadrág alá, főleg nyáron.

2022. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
évente 3x-4x csekkolom ezt az oldalt, beszarás hogy minden alkalommal van egy friss vita férfi fehérnemúkről xDDD unalmas az élet gyerekek? xdd
2022. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Váltva hordok fecskét és boxert, pont nem érdekel, ki mit gondol róla. Sűrűn úgyse látják, legfeljebb egy-egy uszoda vagy fürdő öltözőjében pár pillanatig. Egyetértek a #4-es válasszal: mindenki olyat vegyen fel, amiben jól érzi magát, ami neki jobban tetszik. Nálam hangulattól, időjárástól függ: leginkább télen veszek fel boxert, ősszel és tavasszal gyakrabban hordok, nyáron ritkán van rajtam alsónadrág.
2022. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Buuugyiiiii.
2022. jan. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!