Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Boxert vagy fecskét egészséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boxert vagy fecskét egészségesebb vagy ajánlottabb hordani?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket egészségesebb hordani és miért?
2021. jún. 20. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A fecske akkor rossz, ha túl szűk, egyébként szerintem mindegy.
2021. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Laza boxer egészsésebb és kényelmesebb is.
2021. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Már napok óta szűk boxer van rajtam, és már NAGYON FRUSZTRÁLT VAGYOK!
2021. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 akkor a szűk boxer az nem jó, nekem is van 1-2 szűk boxerem, de én sem érzem jól benne magam. Inkább laza boxer vagy fecske?
2021. jún. 20. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egészség mellett van kényelem is, így aztán széles a lehetőségek köre. Izzadós időben a combhoz tapadó herezacskó igencsak kényelmetlen. Boxer típusú alsóneműhöz (száras alsónadrág) meg megfelelő felső nadrág kell, hogy a szabad lengedezés ne legyen akadályozott.
2021. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem egészségesebb vagy egészségtelenebb a másiknál.

Ami árt az az, ha szűk. Vegyél megfelelő méretű alsóneműt és meg van oldva.

2021. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 tehát nyáron inkább a fecske ajánlott?
2021. jún. 20. 12:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy a fecskében jobban szellőzne a téma mint boxerben, szóval szerintem az évszaknak nincs rá hatása.

A boxernek is van zacsitartója, szóval a combhoz ígyse-úgyse ér hozzá. Nyilván nem szeparálja el úgy, mint a fecske, de igazából ha erre szükség lenne, nem így nőtt volna a testünk az evolúció során:D

2021. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utálom a fecskét. Adtam neki egy esélyt, elvileg a méretem de egyszerűen kidörzsöli a combom. A boxer sokkal jobb, de abból is inkább nagyobbat veszek mint ami a méretem.
2021. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk az se jó, ha nagyobb a méretednél, mert akkor meg nem tart. 20 év múlva olyan térdig logó here az eredménye, hogy öröm nézni:D
2021. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!