Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a fiúkon csőnadrág mánia?

Mi ez a fiúkon csőnadrág mánia?

Figyelt kérdés
Tavaly még egész normális volt az iskolánk, de most már tele van ilyenekkel.. hosszúhajú deszkásokkal, bmx esekkel.. nem itélem el őket mert rengeteg, tömérdek lánynak tetszenek, de akkor is.. most még jobban divatba jött mint tavaly? és a csajok mit bírnak ezekben? azt még értem, hogy 14-15 évesek, de ilyen 17-20 éveseket is láttam már ilyen fiúkkal..( ismerőst ráadásul a korában biztos vagyok épp ezért. )
2010. szept. 9. 13:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%
nekem tetszik
2010. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Ezt ugy hivják: Birkaszellem. Teljesen mindegy hogy jol néz ki valami vagy nem, a lényeg, hog utánozd. Gáz.
2010. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Hát szerintem undorító pasin csőgatya. Ne legyen túl bő a szára de azért nem is kell csőnadrágban járni. Ha nem lennének olyan sokan csak néhány hát akkor már a kis fiatal csajokat sem érdekelnék mert ha már valakinek "normális" pasi tetszik nem pedig olyan akiből már 1 millió van akkor azt leszólják.

Na de ez csak az én véleményem.

18L

2010. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Most ez a divat, de szerintem undorító. A legkevésbé sem férfias.
2010. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
51%
áh szexi kis popsijuk van benne...
2010. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

nekem nagyon tetszik ez a stilus de az elott is tetszett hogy divatba jott volna, mert ez elott is voltak ilyen stilusuak csak nem ilyen tomegszamban!

Az hogy mindenki igy oltozik az mar tenyleg idegesito, de nagyon!

2010. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
NEM FÉRFIAS!!! ennyi.......
2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, de befejezhetnék már. Olyan ritka egy sima farmeres, pólós, normális hajú ( esetleg hosszú hajú, ami normálisan van növesztve és nincs vasalva) fiú. :(

15/l

2010. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%

sexy girl-höz sexy boy-ok :PxD Az én barátomnak olyan jó feneke van benne :$:P

17/L

2010. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

"sexy girl-höz sexy boy-ok :PxD"

Ennyi XD Az agyatlanoknak bejönnek XD

2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!