Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a fiúkon csőnadrág mánia?

Mi ez a fiúkon csőnadrág mánia?

Figyelt kérdés
Tavaly még egész normális volt az iskolánk, de most már tele van ilyenekkel.. hosszúhajú deszkásokkal, bmx esekkel.. nem itélem el őket mert rengeteg, tömérdek lánynak tetszenek, de akkor is.. most még jobban divatba jött mint tavaly? és a csajok mit bírnak ezekben? azt még értem, hogy 14-15 évesek, de ilyen 17-20 éveseket is láttam már ilyen fiúkkal..( ismerőst ráadásul a korában biztos vagyok épp ezért. )
2010. szept. 9. 13:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én szívesebb tartozom oda, ahol kilógok a sorból és jé, nincs kisebbségi komplexusom. Akkora baromságot mondtál, hogy szerintem még te ssem hiszed el.
2010. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Am nemtom miért gondoljátok azt, hogy csak a hosszú hajú deszkások hordanak csőnacit...ez baromság :S
2010. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy divat, de nekem bejön. :) Na jó, van, hogy "kicsit" egyértelműen kiröhögök egy-két rózsaszín nadrágos fiúcskát, vagy épp rózsaszín hajú 13 éves lánykát, de ha valaki kevésbé rikítóan és szánalmasan válogatja össze a ruháit, tud tetszeni. :)
2010. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
100%

Beleolvasgattam 1-2 válaszba... sajnos az emberek nagy része kib*szott hülye és elítélnek olyan dolgokat amit vagy nem értenek vagy k*rv*ra nincs hozzá közük :)

Ezt nagyon sokat tapasztalom az élet minden terén, pl. zene, öltözködés stb...


Igaz, hogy most nagyon sokan hordanak répagatyát, fültágítót, mindenkinek hosszú vasalt haja van :D

Ezek nagy része igaz, hogy divatból csinálja... sajnos.


De pl. én is szívesebben hordok szűkebb gatyát, mert jóval kényelmesebb, mint a letolt bő niga gatya... pár éve még nagyon tetszett az a stílus, de ahogy nőttem fel rájöttem, hogy az elég igénytelen és zavar is mikor megyek az utcán össze-vissza libeg rajtam a nadrág... stb.

Viszont akinek tetszik és jól áll az hordja nyugodtan...

Én is azt veszem fel ami jól áll... Hordhatnék millió féle ruhát csak mert divatos, de nem mert van önálló ízlésem, személyiségem... És pont ez hiányzik a legtöbb emberből, csak nézik a TV-t és bármit elhisznek, azt a zenét hallgatják amit ott adnak, mert az a jó... de mindegy erről lehetne könyvet is írni...


Az a hozzászólás, hogy a slim fit nem férfias... vicc...

NEM A RUHA TESZI AZ EMBERT! :)

Mert 5 számmal nagyobb ruhákat viselni, az tuti férfias :)


Amúgy meg ez mindig is így volt és így is lesz, mindig előszednek valami irányzatot a múltból, kicsit feltuningolva és újra divatba hozzák és jönnek a nagy ellenzők és fikázzák azokat akiknek bármi közük van hozzá, meg értetlenkednek, hogy mi jó benne...

2010. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

Ja és még annyit kérdeznék, hogy miért gáz az, ha valaki felvállalja a testi adottságait és felvesz egy ilyen ruhát?

Persze ha szarul áll valakinek akkor inkább húzzon magára egy zsákot vagy valami :D de akkor is akinek jól áll, azon szerintem nincs semmi b*zis vagy ilyesmi...

2010. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Tovább olvastam a kommenteket... ÁÁÁ HOGY LEHETTEK ILYEN NYOMORÉKOK? de komolyan...


A világon nem egyetlen 1 stílusirányzat létezik...

Mindegyikben más számít divatosnak...

Van akinél a bő gatya, van ahol pont a csőgatya...

Meg minek szidja itt a fogyatékos gyerek a deszkásokat meg bringásokat? Legalább ők sportolnak stb... De mindegy, nem lehet mindenki egyforma... Még szerencse, mert nem szeretnék olyan üres fejű idióta lenni mint az emberek többsége ;)

2010. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

na ezaz ha tetszik miért baj? engem is lepontoztak amiért mondtam h szerintem jól néz ki, ez a véleményem nem divatból, 2gyerekes anya vagyok nagyon nem érdekel h pl a tiniknél épp mi a szokás, ezt azért tudom mert hugom és a barátja is csőnaciznak.

lehet érte újra lepontozni!!!

2010. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Kedves 0 %-os !

Hogy őszinte legyek, felőlem maláj népviseletben is végigcikázhatsz Bp. belvárosán, akkor is hidegen fogsz hagyni, elhiheted.

Másrészt meg, azért mert ez egy stílus-ahogy te mondod-, akkor máris mindenkinek tetszenie kell ? ÉS ha nem tetszik ? Akkor mi van ? Nem ettől leszek nyomorék. Te vagy az, ha nem bírod felfogni, hogy nem kedvelheti mindenki ugyanazt a stílust. Azt meg hadd döntsem már el én, hogy kit tartok búzának, kinek a stílusa nem tetszik és hogy mit nem vennék fel !

2010. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
de nem tetszhet úgy is h nem fikázzuk, nem?
2010. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

ki beszélt arról, hogy aki XXXXXXL es cuccokban rohangál az khurvára férfias? lehet NORMÁLISAN felöltözni, és ez nem azt jelenti h bevág a nadrág minden kis cuksifijjuuuh seggébe, mert ugyebár annyira elolvadnak rájuk a csajok. vegyen fel egy számára előnyös nadrágot, hozzá megfelelő cipőt, mert az hogy a nadrág alja, vagyis a bokája 7x kisebb mint a cipő szélessége, ronda ;D

persze, nem állítom, hogy akinek jól áll, a répa, az ne hordja, de az emberek többségének nem áll jól. és az hogy kényelmes, van másfajta nadrág ami szintén kényelmes, de nem ilyen.

2010. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!