Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kínai oldalak vannak...

HatDora90 kérdése:

Milyen kínai oldalak vannak amelytől fehérnemű szetteket és alsóneműt lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

A kínain kívül jöhet más is, de a lényeg az lenne hogy olcsóbb legyen mint a nagy átlag + legyen azért választék.

Amiket ismerek és használok.

AliExpress, Shein ez a kettő ami olcsó és nagy választéka van.

eBay, Zaful, DHgate, de ezek drágák az előző kettőhöz képest ha még ugyan arról a termékről is van szó. Zaful amúgy jó lenne mert ott találni olyat amit a többinél nem, de 2x olyan áron dolgozik.

Várom a javaslatokat.



2022. jan. 22. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, a kínai oldalak azert drágultak, mert bejött tavaly valami vámos törvény és minden ami nem eus, drágább. Viszont pl a shein-nek van európai raktárja és ezért az nem drágult jelentősen. Én is szoktam onnan vásarolni, aliról egyszer rendeltem bugyit de iszonyatosan pici lett XD Viszont a Shein normálisan méretez, ott még sosem rendeltem rosszat. A minőségröl meg annyit, hogy sajnos vagy nem sajnos, nőnek lenni pl menstruációval és gyakori folyással jár, ami azert eléggé megviseli a bugyikat. Akkor is ha 5000 ft ért elvetted egy neves boltban. Pl én diákként nem engedhetem meg, de nem látunk bele a másik életébe, nem tudhatjuk, neki milyen oka van, hogy olcsón keres fehérneműt... Én megértem mindkét oldalt. Ha megtehetném biztos csak drágá bugyikban szaladgálnék kertet ásni is, de sajnos nem ez a helyzet :D
2022. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10%

11 Ebbe nem gondoltam bele, bár én férfi vagyok. Érthető, de ettől fuggetlenul és pont emiatt kene egy kozepkategorianal maradni.


Üdv

2022. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!