Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szemüvegesek, ti milyen...

Szemüvegesek, ti milyen gyakran vesztek új szemüveget?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen próbálnék ki és hordanék más szemüvegeket is mint amilyenem most van, de az áruk miatt csak akkor szoktam újat venni, ha az aktuális már nagyon öreg vagy eltörik.


Nagyon érdekelnek például a "Harry Potter" stílusú körszemüvegek, de félek hogy nagyon törékenyek - ahhoz képest hogy mennyibe kerülne beruházni egyre.


Ti milyen gyakran és milyen "ürüggyel" vesztek új szemüveget? Mennyire mertek új stílusút venni, ha eljön az idő?



2022. jan. 29. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Évente, szerencsére fizeti a cég.
2022. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Megmondom az igazat, utóljàra 2010ben csinàltattam újat. A szemem nem romlik, a stílus nem izgat. Vigyàzni vigyàzok rà, akàr taccsrészegen is.


Kicsit sajnàlom rà a pénzt, mert egy szem àràval màr összevethető lenne a teljes pakk.

2022. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 évente szoktam.
2022. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt amit 5 évig hordtam, volt amit 3 évig és a mostanit másfél éve, de valahogy nem az igazi és elgondolkodtam a cserén.
2022. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van akik divatoznak és több is van nekik egyszerre.

Én elég erőset hordok, de csak ez az egy van most, és kb. olyan 2 évente szokott lenni újabb.

19f

2022. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kontaktlencsét hordok, de először szemüveggel kezdtem (2016-ban) és most gondolkozom azon, hogy csináltatok egy újat. Azóta romlott a szemem, már nem látok vele, régóta nem is hordom már stb., de azért kontaktlencse mellé is kellene egy jó szemüveg. Három évig hordtam, ha látnék vele akkor még simán hordanám, mert nincsen baja és még mindig tetszik.
2022. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évente (általában ez idő alatt több, mint egy egész dioptriás romlik a szemem).

Nekem ugyan nem körszemüvegem, de extravékony keretű van most is épp, és sokkal strapabíróbb, mint a vastagabb, műanyag keretű, ami előtte volt, (hiszen eleve úgy van tervezve, hogy elbírja a lencsét).

Én amiatt jobban aggódnék, hogy kimegy a divatból. XD

2022. febr. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
13 éve vagyok szemüveges, 3 volt eddig, akkor cseréltem amikor már eltört.
2022. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
68%
Én nagyon kicsi korom óta vagyok szemüveges, kb 1-2 évente megyek szemészetre. Akkor szoktam is mindig újat csináltatni mert mindig változik a dioptriája.
2022. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!