Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Heavy Tools márka csak szerint...

Heavy Tools márka csak szerintem lett iszonyúan gagyi?

Figyelt kérdés

Régen szerettem a ruháikat, elfogadható árban voltak, manapság feltornázták az árakat, és a minőség/design köszönő viszonyban sincs az árakkal.


Mintha a Retro márka fehér embereknek való verziója lenne ... :D



2022. febr. 3. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. 3-4 éve még elég sok ruhát vettem náluk, azóta viszont egyrészt nem is tetszenek már, másfelől meg rohadt drága lett, az ár/érték arány nagyon nem jó a vevő számára.
2022. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismertem ezt a márkát korábban, három hónapja vettem tőlük egy cipőt. A belsejében a bélés szétszakadt a sarkánál és a talpánál, aminek következtében a bélés alatti kemény rész annyira felsértette a sarkamat hogy bedagadt.
2022. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen volt régen. Én 2020 nyarán vettem egy hátizsákot, 2020 nyarán elkezdett annyira kikopni alul, hogy már 5 centis vonalban van egy szakadás. Felül is kezdett már kisebb pontokon szakadozni. 2021 telén vettem egy HT sídzsekit. Kb. 3 hónap múlva már varrni kellett az akasztójánál a varrást. Most megint a nyakánál jött szét, és már a belső részen is foszlik az anyag. Mintha kínai lenne. Pont arra gondoltam, hogy rákeresek, hogy hol gyártják ezt a márkát, mert erős volt a gyanúm, hogy valami huszadrangú gyárban, így jutottam ehhez a kérdéshez is. Azt nem mondom, hogy Kínában, mert a kínai üzletben vásárolt kabátom 5 évig bírta úgy, hogy ugyanolyan kondiban adtam el a facen, mint ahogy vettem!
2023. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!