Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bershkabol rendelek onlinde...

A bershkabol rendelek onlinde de uzletbe veszem at es ha nem tetszik a ruha az arat vissza tudom kapni?ha nem szeretnem levasarolni? illetve ott fel tudom probalni amit vettem online?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Az online rendelés azt a célt szolgálja, hogy nem kell a vevő rendelkezésére állni, akkor intézik a vásárlással kapcsolatos teendőket, amikor sorra kerül.

A személyes átvétel, mint lehetőség nincs ugyan kizárva, nem is lehet általában, de már a próbálás, rendelkezésre állás, ebben az értelemben foglalkozás a vevővel.

Sokszor ezért olcsóbb is az online vásárlás.

Kérdezz rá, de fentiek miatt elvileg nem lehetséges, de sokszor megteszik.

Nem is értem, miért nem mégy be, próbálod fel?

2022. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert nincs uzeltben az adott ruha lehet
2022. febr. 5. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Aha..

Mint WEBshopban cikkeket is tud árulni,melyek nincsenek is a raktárában, rendelésre hívja le, postázza, vagy beérkezés után tudja átadni.

Sok shopnak nincs üzlete, raktára sem, így olcsóbb az áru, annak ritka hátrányával.

2022. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!