Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy gyönyörű cipőt, de...

Vettem egy gyönyörű cipőt, de a szélén van ilyen műanyag rész, ami miatt kicsúszik belőle a lábam, ha harisnya van rajtam. Pedig a bálra vettem, de táncolni végképp nem tudnék benne. Nem tehetnék valamit hogy ne csússzon ki a lábam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2008. dec. 15. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Vmit mondjatok légyszi!Úgy szeretném felvenni,de télen,hidegben,hóka lábbal nem hagyhatom el a harisnyát!
2008. dec. 15. 23:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hàt én nagy cipö màniàs vagyok,olyan amit felraktàl,legalàbb 10 pàr van nekem.

De én csak nyàron hordom öket.

Télen még eszembe se jutott.

Sajnos erre nincs esztétikus megoldàs.

Ha azt mondom tegyél bele zsebkendöt,azt ha valaki meglàtja nagyon ciki.

Max .veszel bele talpbetétet,ami nem csuszok annyira,de szerintem a legjobb megoldàs,ha egy zàrt cipöt veszel fel.

2008. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél bele sarok fogot az majd valamennyire segít, de ne a gyogyszertárba hanem ugyan ott ahol ezt a cipöt vetted(leonardo) és az elöttem szolohoz csatlakoznék, hogy jol jöhet bele egy talp betét is. Vagy pedig egy számmal kisebb cipö kellett volna hiszen hiába mübör akkor is tágul. Sok sikert!
2008. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem nagy rám a cipő,mert mezítláb jó,és nem esik ki a lábam belőle..mennyi az a sarokfogó?egyébként vettem azóta mégegy cipőt,ami hegyesorrú és pántos,abból nem esik ki a lábam...valóban nyáron fogom hordani a nyitott orrú cipőt,mert akkor nem kell bele harisnya...honnan tudjátok h hol vettem?:D
2008. dec. 16. 16:43
 5/6 A kérdező kommentje:
és a plexi vagy micsoda miatt csúszik ki a sarkam ha harisnya van rajtam...
2008. dec. 16. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A sarokfogo 300ft/pár. Amugy meg valoszínüleg azért csuszik ki belöle a lábad mert a sarokrésze a cipönek beljebb van mint kéne hogy legyen. A müanyag rész nem egy jo megoldás de aki kitalálta az erre nem gondolt. Sokak mondták hogy nagyon szép cipö csak vágja a lábukat a müanyag miatt...Nyáron tán azért is egyszerübb mert a meleg miatt megdagad egy kicsit a láb és jobban benne marad a cipellöbe. De én mindig azt javaslom a vásárloknak hogy probálják meg az eggyel kisebbet is mert ugyis tágul ha nem vészes a szorítás akkor bátran szabad venni 1 számmal kisebbet. Ha nem elviselhetö akkor felejtös. Amugy amit most irtál hogy vettél egy pántosat is és az jo, hát persze hiszen ha hajszál vékony a pánt akkor is fogja a lábad és nem engedi elmozogni annyira és igy biztonságosabnak érzed, de ha rátágul akkor lehet hogy abba is el kell majd egy talp betét. Egy Leonardos.
2008. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!