Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom, hogy hányas...

Honnan tudom, hogy hányas harisnya kell rám?

Figyelt kérdés
174 cm vagyok és kb. 60kg. Tudom, hogy egyes harisnyák csomagolásán van mérettáblázat, de amit én kinéztem azon S,M,L,XL volt.
2011. okt. 26. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kínaiban veszed akkor a legnagyobb amit csak találsz.

162 cm és 45 kg vagyok, mindig XL-eset veszek, bár az L-es is jó, az M-es már nem elég hosszú...

Normál boltokban meg olyat vegyél amilyen a nadrág méreted.

2011. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

162cm/45kg-hoz XL???? A barátnőm 180cm, 70kg és csak a hossza miatt vesz L-est, az M-es is elég lenne neki amúgy.


Fura.

2011. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"162cm/45kg-hoz XL????"

Nem az, hogy a 162/45 kg XL lenne, de én pl 68 kg voltam kb, amikor egyszer vettem egy harisnyát, amit NEM LEHETETT kibontani ugye, hogy megnézzem, de 3/4-es volt ráírva, és a mérettáblán ez asszem 70-80 kg-ot jelentett.

Hazavittem, kb a vádlimig jött fel...

Visszavittem, erre közölték, hogy nem tudnak mit csinálni, meg kellett volna néznem a mérettáblát, nem csak úgy fogni, és megvenni.

Mondom, azzal kezdtem... Válasz: Sajnos fel van bontva, már nem tudják visszavenni. Ennyit erről...

2011. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Igaza van az elsőnek. Én egyszer vettem kínaiban. 155 cm vagyok és 72 kg, XXL-eset vettem, és olyan kicsi volt, hogy az S-es méretű barátnőmnek adtam oda, mert neki jó volt.

Normál boltokban én XL-eset szoktam venni, tehát akkorát, mint a ruhaméretem, és jó szokott lenni.


Én neked az L-es méretet ajánlanám, mert elég magas vagy, és a S-es vagy M-es szerintem rövid lenne neked.

2011. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig a Calzedoniában veszek harisnyát, és a mindig a legnagyobb méretet a magasságom miatt, 180 cm vagyok. Ott számos méretezés van, abból a 4-est veszem. Neked is kell minimum egy 3-as, de inkább 4-es. Ha betűs a méretezés, szerintem kell neked is minimum egy L-es. Ha egy kicsivel is kisebbet veszel, nem lesz hosszú életű a harisnya, ez biztos.
2011. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Madri00 válasza:
100%
Én 170cm vagyok és 50kg szoval S, XS-es a méretem de harisnyából L-est de volt hogy XL-t kellett vennem, szóval szerintem 2-3 mérettel mindenképp vegyél nagyobbat
2018. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!