Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az onlinecipo.com mennyire jó?

Az onlinecipo.com mennyire jó?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már onnan egyáltalán megjön a cipő és mennyire lehet a termékeken kiszúrni hogy replika ?

2022. febr. 12. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vicc kategória.

25 ezer egy replikáért ember? Ennyi pénzért kapsz normális márkás cipőt is.

2022. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NTBS ***** válasza:
Szerintem is elég drága. Páromnak kerestünk cipőt beírtuk a méretet, és azokat a cipőket is hozta a kereső, amikből nem volt már méret. Akkor miért nem tudta ezt az oldal kezelni technikailag? Úgyhogy csomó felesleges keresgélést generált.
2022. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én értem hogy drága de azért nézzük meg hogy egy Jordan replika 26k az ahhoz képest nem drága én arra lennék kíváncsi hogy maga a cipő megjön és hogy nincs e semmilyen átverés
2022. febr. 12. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Drága ahhoz képest, milyen gagyi cuccaik vannak sokszor…
2022. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha magukat valódi termékeket áruló webshopnak mondják, és ehhez képest fake vackokat küldenek, az maga már az átverés, teljesen mindegy, hogy mennyiért...
2022. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnsp írtam egy másik kerdes alá. Full kamu.
2022. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fizikai cím, nem tudsz reklamálni hol...
2022. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

"

Miután a webáruház nem felel meg sem a hazai sem az EU-s irányelveknek. Az sem derül ki, hogy egyáltalán Magyarországi székhellyel rendelkező vagy sem a társaság ami üzemelteti. Ha magyarországi súlyosan jogszabály sértő az egész oldal. Ha magyarországi a webshop még a tárhelyszolgáltató adatait is fel kell tüntetni. Sem a cég neve, sem a székhelye (ez EU-ban mindenhol kötelező) nincs meg. Semmilyen elérhetőség nincs egy facebook linken kívül. Ez mind arra utal, hogy ez nem egy magas megbízhatóságú webáruház. Én nem vásárolnék tőlük."

2022. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kenyeret akartam rendelni, erre csak lábbelik vannak. Mi ez, ha nem átverés?
2022. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!