Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Onlinecipo oldal velemenyek?

Onlinecipo oldal velemenyek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon gyanus az oldal, ritka olcson van fent minden cipo, vagy fake az osszes vagy meg se jonnek. Velemenyek az oldalrol?
2020. máj. 9. 02:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen oldal?
2020. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Nincs egy telefonszám, email cím elérhetőségnek. Nincs ott a bejegyzett Kft neve...ránézésre is gagyesz oldal.
2020. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem miért kell ilyen ismeretlen helyekről rendelni. Annyi megbízható oldal van, főleg az utóbbi években már prémiummárkákat is meglehet vásárolni MO-on.

Nekem megér pár ezer Ft-ot, ha tudom, hogy megbízható helyről van és tuti eredeti terméket kapok.

Nincs annál nagyobb luxus, mint amikor drágán veszel sz_rt.

2020. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahol egy olyan cipőt aminek a piaci ára 110-120ezer Ft és 20ezer Ft-ért kínálják, ott borítékolható hogy kamuság van.
2020. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Lehet van benne valami, hogy eredeti vagy sem, de inkább veszek 3 pár cipőt az onlinecipőnél, mint 1-et a Vácin :D Több cipőt vettem már náluk és eddig teljesen meg voltam elégedve, leszámítva, hogy lehetne kicsit gyorsabb a szállítás :D
2020. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krxtak válasza:
100%

Szia

En egy Jordan 1-et rendeltem es nekem nagyon tetszik, nem rossz minosegu, de nyilvan nem eredeti, nem igazan van rajta olyan amibol latszodna hogy nem eredeti, viszont ha valami sneakerhead ismerosod latja vagy barki aki ert az ilyen cipokhoz, neki biztosan elsore feltunik hogy nem eredeti, de akit kulonosebbkeppen nem izgat, az ugyis azt hiszi hogy eredeti:D

De ennyi penzert ha engem kérdezel szerintem megeri!

Szallitastol pedig nem kell felned mert en mar 2 cipot rendeltem es mindkettot kihoztak, a meret viszont rajtad all hogy te milyet hordasz, sokan azt mondjak hogy egy merettel nagyobbat megeri rendelni, en a jordannel igy tettem, es teljesen jo, viszont a masik cipo picit nagy volt.

A jordannel vartam a szallitassal kicsit sokaig, mert tavaly pont akkor volt ugymond a “virus idoszak” es nagyon lassu volt a szallitas, de szerintem mostmar max 3 het es kihozzak.

Remelem tudtam segiteni!

2021. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Megkérdezhetem aki rendelt erről az oldalról pontosan mennyi idő alatt jött meg a cipője ?

Mert nekem a postai nyomkövetőben szeptember 30.-ai feladás szerepel, de a mai napig nem érkezett meg semmi és a postai nyomkövető sem valtozott azóta.

2021. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nehogy rendeljetek!

Én augusztus végén utaltam el 25.000 Ft-ot és a mai napig nem kaptam cipőt, november 5-e van.

Hitegetnek, hogy kapok cipőt biztosan, de a megígért 10-15 munkanapot jóval elhagytuk.

Télen nem is tudok hordani egy tavaszi cipőt..

A nyomkövetési szám alapján szeptemberben mutatja az utolsó információt a termékről.

Semmiképp sem ajánlom!!!

2021. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Augusztus 23-án rendelt NIKE JORDSN cipőt amihez előre utaltunk 28000 ft-ot lefoglalták a reptéren mert hamis volt! Meg fogják semmisiteni! Mikor ,hogy kapom vissza az árát ?
2022. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
en mar rendeltem onnan, kb 2heten belul meg is jott de egyertelmu, hogy kamu! az elso cipom onnan kb masfel-ket honapot birt utanna szet jott..
2023. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!