Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van különbség a kínaiban...

Van különbség a kínaiban kapható farmerek és az Orsay, H&M stb boltokban kapható farmerek közt?

Figyelt kérdés
Jóideje nem voltam már kínaiban, most megint olcsóbban akarok /akartam vásárolni erre látom, hogy egy jobban kinéző farmer 7-8000 forint. Nem. tudom, most milyen a minősége, de régebben 10-15 évvel ezelőtt 3-4 ezrért vette nadrágokat évekig hordtam, most már amiatt nem mert kimentek a divatból.
2022. febr. 14. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A farmer anyag az farmeranyag, de nem mindegy hogy van megtervezve és megvarrva, ebbe van több belerakva egy drágább márkánál. de mondjuk nem a fast fashinöknél, az arra van hogy hord 3 hétig aztán jöhet az új. Nézz körül a Remixshop-on, az outletben és a napi akcióban megveheted a 30 ezrest farmert néha 3-4 ezerért...
2022. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A minősége nem rosszabb.


VISZONT:


Valamelyik drágább, mint a fast fashion boltokban kapható. Plusz nálunk a kínaikban kb 1-2 órát biztosan tekeregni kell hozzá, hogy az ember találjon olyat, ami nem csiricsáré, jó a fazonja és az anyaga is.


Lehet, hogy ott is lehet kapni jó cuccokat, de a H&M és társaiban kb 5 perc alatt találok olyat, ami tetszene is és a méretekből sem 3-4 darab van öszevissza. A pontgyűjtő alkalmazásuk is olyan, illetve az ott töltött idő is az 1/4-e ahhoz képest (ami fontos, ha sietek például), hogy sokkal inkább a fast fashionre adom a voksom minden egyes vásárlásnál.

2022. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kìnaival több bajom van:

-Körte alakú vagyok 42-44-es méretet hordok, és tapasztaltaim szerint nagyon nehéz ott a vastag combokra, szélesebb csípőn jól mutatató darabot találni. Általában 36-38-as nadrágok vannak olyan stìlusban ami nekem tetszene.

- Rossz szabások, formátlanul állnak rajtam, vagy előnytelenül bevágnak.

- Csicsás, sokszor ìzléstelen stìlúsú darabok vannak.

- Ahogy te is mondod, már igazából az áruk miatt sem éri meg ott vásárolni. Amit mondassz pár éve még talán igaz lehetett, mostmár az EU-s szabályozások miatt nincs nagy különbség.


Néha elkeserít, mennyire nem találok semmi igényemre és alkatomra valót, ami tényleg jól állna.


A nadrágjaimat általában a Tesco-ban vagy a H&M-ben szerzem be. Manapság az árverseny nár úgyis nagyjábóp kiegyenlített.

2022. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!