Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oldjam meg hogy a...

Hogyan oldjam meg hogy a legkevesebb időt kelljen az öltözködésre fordítanom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálok összeállítani egy szettet, utálok vásárolgatni, utálom a divatot. Gondoltam arra hogy ezentúl csak fekete ruhákat fogok beszerezni és azokat hordom, így kevesebb időt kell majd eltöltsek a ruhák összepasszolásával, 1 fekete nadrág, fekete póló, fekete cipő és meg van az öltözet. Vagy milyen más egyszerű módja van még ennek? A minimalista gardrób? Ezen is gondolkodtam már. Valami jó ötlet?

2022. febr. 15. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
A minimalista gardrób jó ötlet. Legyen egy x számú időtálló darabod, amiket tudsz egymással szabadon párosítani. Pl. a ballonkabát, szövetnadrág, farmer, csíkos póló, egyszerűbb blúzok nagyon jól tudnak kinézni egymással és csak felkapod és mész a dolgodra. :)
2022. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem írtad, milyen nemű vagy. Ha lány, akkor javaslom az egyberuhákat. De a kapszula gardrób is jó ötlet, amiben csak semleges színű cuccok vannak, és minden illik mindenhez. Pl egy fekete, egy fehér, egy szürke és egy sötétkék nadrág, ugyanilyen színekben nèhány póló, pulcsi, ing vagy blúz, és máris nem tudsz mellèlőni, ha a stílusok nem térnek el egymástól nagyon.
2022. febr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lány vagyok aki utálja az egyberuhákat ;)

De azért köszi a válaszokat, szerintem a minimalista gardrób lesz a megoldás :D

2022. febr. 16. 00:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevalt a minden fekete. Ruhazat es taskak cipok. Nehany pink,parduc cuccom van,amit csak neha viselek. Mindig izleses vagyok es sose kell gondolkoznom,mit mivel vegyek fel. Nagyon elvezem. Nyaron siman leulok fube lepcsore,nem latszik meg a nadragomon. A fekete a kenyelem szine szamomra.


Barmilyen nagy bizsut felvehetek hozza.

2022. febr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!