Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akiknek összeér a combjuk,...

Akiknek összeér a combjuk, milyen praktikáitok vannak arra, hogy ne menjenek tönkre hamar a nadrágjaitok?

Figyelt kérdés

Legjobb esetben 5-6 hónap nálam egy farmer élettartama. Tökmindegy hol veszem és mennyiért, a 15000 Ft-os sem bírja sokkal tovább, mint a 4000 Ft-os.

Van erre valami módszer, hogy ne menjenek tönkre hamar?

Ti hol vesztek nadrágot, ami sokáig bírja?



2022. febr. 12. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én már letettem a farmerről. Töménytelen mennyiségű farmergatyát dobtam már ki emiatt és most átálltam a kicsit műszálasabb nadrágokra. Igaz nekem a munkahelyen amúgy sem kényelmes farmerban dolgozni ezért mostanában sport leggingseket hordok és ezek mivel kicsit csúszós anyagúak ezért a combomnál sem súrlódik az anyag annyira.
2022. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
1%
Nemtudom, nekem nem ér össze. Keress az interneten tornagyakorlatokat belső combra, viszonylag hamar le lehet fogyni.
2022. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes a két kommentelő pontaránya.

Aki közönséges leggingseket visel munkahelyen az 100%, viszont aki egy kis sporttal kedveskedne mint ötlet, azt lehúzzák.


Nehogy megmozduljunk, inkább cseréljünk ruhát!

2022. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ja csak hogy sokan azt hiszik hogy csak a kövéreknek ér össze a combjuk. Amúgy meg fizikai munkát végzek és vastag leggingsekről van szó hosszított felsővel. Az tényleg közönséges amikor harisnya féle leggingsen átlátszik a tanga.
2022. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a kövéreknek ér össze a combjuk, kedves második. Anyukám életében nem volt 55 kilónál több a 165 centijéhez és mindig összeért neki, szimpla genetika.

Illetve, ha túlsúly miatt ér össze a kérdezőnek, akkor is mi van? Nem életvezetési meg diétás tanácsokat kért, ez nem segítség.

Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, én ezért tartok egyszerre sok nadrágot és mindig cserélgetem őket. 5-6 famerem tuti mindig van egyszerre, és így, hogy rotálom őket két évig azért ki szokta húzni egy-egy darab. Illetve, ha valamelyik meg is adja magát, akkor is van mindig násik, amit előkaphatok.

Illetve próbálj meg vastagabb anyagú "farmer farmer" nadrágot venni, biztos tudod melyikre gondolok. Az ami nem nyúlik, nem ilyen ún. jeggins, nincs benne elasztán, mert az gyengíti az anyagot. Bár nem olyan kényelmesek, de jóval strapabíróbbak az erősebb anyag miatt.

2022. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Mintha soványaknak, össze nem érő lábúaknak nem szakadna ki... dehogynem! Járás közben az a rész minden lépésnél megfeszül (hacsak valakin nem három számmal nagyobb gatya lobog, mint a 40+ hapsikon) és előbb-utóbb megadja magát, főleg azoknál rekord gyorsan, akik szokva vannak a napi 10 km járáshoz, és nem csak tespednek egy székben...


Eleve felháborító, hogy az új eladásokra berendezett fogyasztói társadalom direkt nem varrja dupla vastagra azt a területet, pedig a hülye is érzi, tudja, hogy kéne, de ha nem, akkor legalább lenne iparág* rá, amivel ezt az ember külön megcsináltatja. Mert a nadrág többi rész meg 70 évet is kibírna.


*Aki ismer, vagy csinál ilyet, ne tartsa titokban...

2022. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2-es vagyok.

Bocsánat, csak jót akartam.

2022. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6.

Kikérem magamnak! 44 vagyok, és super skinny farmert hordok.

Nem rejtegetem az alakom három számmal nagyobb zsákokban.

2022. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!