Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott valaki tornadresszt...

Szokott valaki tornadresszt hordani manapság?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen arra gondolok hogy iskolába tesiórán. Hanem más egyéb sportolásnál vay akár otthoni tornára ki szokta még felvenni.


Én régen tornáztam és sok dresszem megmaradt amit mostanában újra elkezdtem hordani itthoni torna közben.



2022. febr. 16. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Néha felveszem itthon,tornászni
2022. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 subrette ***** válasza:
100%

Szoktam. Tornához veszem fel. Ahol hűvösebb van a teremben, ott melegen tartja a hátat és a derekat.

Már nem versenyzem, de bemutatón is dresszben vagyunk, mert elegáns és ez a hagyomány.

2022. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Télen rendszeresen, egyéb sporthoz, de aláöltözőnek rendszeresen hordok, nagyon szeretem.
2022. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Otthon tornára is, meg csak úgy általában a lakásban is simán vagyok tornadresszben szeretem szeretek benne lenni.
2022. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Minden csajnak abban kéne tornázni a mai napig!!!
2022. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, balettozok és oda dressz kell.
2022. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy ilyet veszek fel, de egymagában csak itthon, bárhol máshol ráöltözöm.
2022. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Felszoktam venni mert a bodynál mégis jobb nem kell alul kapcsolgatni, gombolgatni és eleve nincs is ot tehát nem kényelmetlen. Fürdőruha helyett is hordtam egy időbe mert kllett olyan ami fedi a vállaimat és akkor még nem igazán voltak erre alkalmas felsők, és rovid meg hosszúujjú fürdőruhák sem léteztek még, így maradt a tornadressz ami fürdőruha anyagú volt. Annyi hogy bélés hiánya miatt alá vettem egy bikinit mert vizesen kegyetlenül látszott mindenem, meg árnyékos helyen nyugodtan lehúzhattam amikor megszáradt és kezdett melegem lenni benne.


Itthon meg nyáron sokat volt rajtam, be nedvesítettem és kellemesen hűsítette a testemet akkor szerettem meg igazán és szinte minden nyáron kánikulába felveszem itthonra.


Tornázni is szoktam benne főleg ha szoba biciklizek vagy elliptikus trénerezek arra bőven jó.

2022. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Aláöltözőnek szoktam hordani tornadresszt, meg ha télen biciklizek. F.
2022. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
És tornadressz alá vesztek harisnyanadrágot?
2022. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!