Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott valaki csak úgy...

Szokott valaki csak úgy tornadresszt viselni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen arra gondolok hogy valaki tesióra miatt veszi csak fel akár kötelező akár nem. Én arra gondolok hogy valaki mondjuk otthoni tornára felszokta-e venni esetleg csak úgy abban lenni ha jó idő van. Vagy ruha alá plusz rétegnek hideg időben.

Csak úgy kíváncsiságból teszem fel ezt a kérdést. Igazából én szoktam itthon hordani, ha jó idő van és abban simán elvagyok. Sokkal kényelmesebben érzem magam, nem csúszkál ide oda semmi, nem lóg, derekamra figyelnem kell hogy ne fázzak ott meg mert elég sok baj van a vesémmel így erre nekem különösen kell figyelnem. Van amikor nyáron direkt hosszú ujjút veszek fel, enyhén benedvesítem és az nagyon kellemes tud lenni.

Gyerekkoromba anyukám mindig a régi dresszeimet vetette fel velem amikor kint voltam az udvaron és medencéztem jó időbe.

Meg én iskolába is sokáig hordtam, amikor már nem volt kötelező felsősként akkor is viseltem egy rövidnadrággal, akkor is csak azért hogy a fiúk ne bámuljanak annyira, tanárom mondta ezt.



2020. máj. 4. 15:09
1 2 3
 1/27 subrette ***** válasza:
85%
Itthon nem veszek fel dresszt. Gerinctornára és stretching-re azt hordok. Bugyi + topban szoktam tornázni itthon.
2020. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
Jaj, mar megint a tornadressz fetises urge :D normalis felnott ember nem tesz fel ilyen idiota, felesleges kerdeseket.
2020. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam:D Tornázáshoz is meg csak úgy általában idehaza is van hogy csak tornadressz van rajtam :D:D
2020. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

igen en szivesen hordok itthonra,napozashoz,furdeshez,stb tornadresszt! most eppen egy hosszu ujju piros lycra tornaruha van rajtam!! de szivesen viselek kombidresszt is!

ha bemegyek anyuval a varosba sokszor a szoknyacskam ala tornaruhat hordok plane ha szepen sut a nap!

2020. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes mikor nekem trollkodják szét a kérdésemet akkor nem lehet eltűntetni a trollokat,most meg 4.alkalommal írok ,és rendre eltűnik az írásom! :)
2020. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

mert mindig "kell" egy gyoker aki szet trollkod mindent!

erdekes lenne tudni el is elvez-e ettol

2020. máj. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Csajok akik szeretik hordani a tornadresszt, mi a véleményetek arról ha valaki fiú létére szeret tornadresszt viselni? Én vagyok ezzel így vagy van más fiú is?! Mielőtt valaki el kezdene b..ikdni, annak szól nem vagyok az, csak egyszerűen kíváncsiság miatt vettem fel de nekem be jön és szoktam hordani.
2020. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm és kb. 8 dressze van! Sokszor ha átmegyek hozzá folyton abban van!
2020. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

joreggelt!

rajtam most is tornaruha van! fekete ketoldalt 2-2 keskeny feher csikkal!

2020. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%

En is szeretem hordani :)

itthonra, biciklizéshez :) stb :)

2020. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!