Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha bőr balerina cipőt vagy...

Ha bőr balerina cipőt vagy bőr mokaszínt veszek nem fogja feltörni a lábamat?

Figyelt kérdés
Az a bajom a műbőr cipőkkel hogy kitörik a sarkamat, véressé teszik a lábam, így mindig kénytelen vagyok előtte sebtapaszt feltenni arra a részre, amit sokszor unok.
2022. febr. 17. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik.Fel kell próbálgatni és sétálni benne egy kört, akkor látni fogod mennyire kényelmes.
2022. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bőr cipő is törhet, de idővel felveszi a lábad alakját, nyúlik, puhul. A műbör nem változik.
2022. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Szerintem nem mindig az anyagon múlik, nekem a bőr félcipő is ugyanúgy tör mint a műbőr pedig évek óta megvan. Egyszerűen a félcipők sarkával nincs jóban a lábam.
2022. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy számmal nagyobbat kéne venned, mint amit idáig gondoltál, hogy hányas a lábad.
2022. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!