Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mezítláb vagy zokniban szerett...

Mezítláb vagy zokniban szerettek lenni a legjobban?

Figyelt kérdés
Fiuk és lányok, általában ha mondjuk otthon vagytok, akkor ha tehetitek mezítláb vagy inkább zokniban szerettek lenni a legjobban? esetleg éjszaka zokniban vagy mezítláb alszol? előfordul hogy piszkos lesz talpatok? de utána meg is mossátok ha kosz van rajta, van olyan aki szégyenli a lábait és azért veszi fel zoknit { mert pár kérdésben láttam hogy szégyenli mert csúnya a lábfeje és ezért fel vesz zoknit ez miatt} hogy ne lássa senki még a barátai sem? Én szoktam zokniban lenni, de ha jobb idő jön akkor mezítláb!

2022. febr. 18. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Mezítláb!
Zokniban!
Előfordul hogy piszkos lesz a talpam, de megmosom!
Télen zokniban-Nyáron mezítláb!
64 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Zokniban télen-nyáron.

Mezítláb csak fürdéshez, strandoláshoz és alváshoz.

Nem szégyellem, csak nagyon fázósak a lábaim.

N

2022. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld!.
2022. febr. 18. 13:34
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
otthon ha a talpad piszkos lesz, akkor a zoknid is piszkos lesz. többet kell takarítani
2022. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
3# Nyilván, de ha valakinek akkor is piszkos lesz, ha takarítva van a szóba ..
2022. febr. 18. 13:41
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Otthon csak mezitlab. Neha nekem is koszos lesz, de akkor megmosom.
2022. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindig mezítláb vagyok itthon, télen is (nyáron mindig), igaz, nem teljesen mezítláb, hanem papucsban. Aludni kizárólag mezítláb szoktam, évszaktól függetlenül, utálok zokniban aludni.

Szóval összességében inkább mezítláb, sokkal jobban szeretek úgy lenni, mint zokniban. Éppen ezért, bár az nem volt kérdés, de amint megjön a jó idő, kintre sem veszek fel zoknit, ill. zárt cipőt, hanem szandálban járok mezítláb, kivéve, ha ki kell öltözni valahova.

F

2022. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
#4 hát nem nagyon. talán ha egy hétig nem fürdenék akkor piszkos lenne a lábam az itthoni mászkálástól
2022. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%

Altalaban mezitlab es farmerben vagy hosszu nadragban..

F

2022. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Utálok mezítláb.

Az ugye megvan, hogy amúgy mezítláb könnyebb széthordani a koszt, mert amíg a zokninál az anyagba beleeszi magát, a bőrbe belemenni nem tud, a felszínén marad és amint lehetősége van, jön le róla.

2022. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Télen nyáron mezítláb mászkálok a házban, ha kimegyek a kertbe akkor felveszek egy papucsot.


Zokniban nem tudok aludni


Nem szokott koszos lenni a lábam, mert rendszeresen takarítok.

F

2022. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!