Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mezítláb vagy zokniban szerett...

Mezítláb vagy zokniban szerettek lenni a legjobban?

Figyelt kérdés
Fiuk és lányok, általában ha mondjuk otthon vagytok, akkor ha tehetitek mezítláb vagy inkább zokniban szerettek lenni a legjobban? esetleg éjszaka zokniban vagy mezítláb alszol? előfordul hogy piszkos lesz talpatok? de utána meg is mossátok ha kosz van rajta, van olyan aki szégyenli a lábait és azért veszi fel zoknit { mert pár kérdésben láttam hogy szégyenli mert csúnya a lábfeje és ezért fel vesz zoknit ez miatt} hogy ne lássa senki még a barátai sem? Én szoktam zokniban lenni, de ha jobb idő jön akkor mezítláb!

2022. febr. 18. 13:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig mezítláb vagyok. Nem szoktam szégyellni, nem is értem, mit kéne rajta :)

A mezítlábazással pedig együtt jár a koszos talp, de nem zavar.

2022. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
18%

11

Ja, szuper látvány, amikor a csaj felvágódik a fotelba vagy az ágyra, a talpa meg mint az éjszaka.

2022. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron mezítláb, télen általában zokniban vagyok itthon is.

Eszembe nem jutott még zokniban aludni. Minek?! Úgyis betakarózok.

Nem szokott koszos lenni a lábam, szoktam takarítani, a lakásból ha kimegyek, van rajtam valamilyen lábbeli.

2022. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
#12 ahhoz kint kell mászkálni mezítláb az utcán, vagy évente takarítani
2022. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Itthon mezitláb (elég gyakran takarítunk). Télen ha ki kell menni a teraszra felvszek egy cipőt, nyáron a teraszra is mezitláb. Munkahelyen (irodai munka) zokniban (nyilván ha jön hozzánk valaki felveszek cipőt, de ha tehetem zokni) nálunk az irodát naponta takarítják és nagyon normálisan. De ez igaz az irodaépület emeleti folyosójára is még a budiba is zokniba megyek (ha tudom, hogy nincs vendég). Aztán mielőtt haza megyek átveszek egy tiszta zoknit azzal mászok bele a cipőbe.

aludni értelemszerűen mezittláb, de este előtte lábmosás. Azon múlik, hogy mennyire van takarítva a ház.

41/F

2022. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha meleg van akkor mezítláb. Bent nem lesz piszkos a talpam, de nyáron, amikor kint is úgy járkálok akkor igen. Megmosom a kertizuhanynál mielőtt bemegyek. L.
2022. febr. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%

16.

A kerti zuhanytól a bejáratig pedig repülsz.

2022. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat...
2022. febr. 19. 19:47
 19/32 anonim ***** válasza:
62%
#17 Papucsról hallottál már okoska? #16 vagyok
2022. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
26%

19.

Én hallottam, te nem használod.

2022. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!