Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem gagyi ez az...

Csak szerintem gagyi ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

30-40 éves férfiakon látom, hogy jól öltözik, szèp öltöny, megfelelő inggel, nyakkendő stb.


Majd felvesz ehhez a szereléshez egy szilikon szíjas okosórát.

Nem gagyi 5000Ft os vacak kínai óràt, pl 90.000Ft os Samsung Watch 3 pl.

De, akkor is szerintem agyonvàgja a szerelését egy full oda nem illő, gagyian ható gumiszíjas sportórával.


2022. febr. 20. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is furcsa, jobb egy hagyományos órával, de azért nem mondanám, hogy olyan nagyon gáz, vagy proli lenne.
2022. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
56%

Az üzleti partnereim 95%-a okosórát hord, elsősorban a pulzusmérés, és a kommunikációs alkalmazások miatt.


Egyetlen egy van, aki tényleg ad is az órára, ő egy 7751-es szerkezetű, általam nem ismert márkát hord. Hozzá kell tenni, hogy 70+os korban.

2022. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez pont olyan mint a nőknél az elegáns viselet, plusz fehér edzőcipő szoknyához.
2022. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a sportcipő sokkal ízléstelenebb ilyen szempontból…
2022. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Fu, ezt én se értettem soba. Mondjuk én bármilyen outfithez csúnyának látom az okosórát, nõkön is (én is nõ vagyok), pláne elegáns viselethez.

Sporthoz megértem, ha valaki hordja, mert praktikus, vagy ha valami egészségügyi probléma miatt szüksége van az állandó pulzusmérésre pl., de minden más esetben tök indokolatlan (szerintem).

2022. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5, szerintem is teljesen így van, én valahogy nem tudom elfogadni elegàns öltözethez ezeket a kicsit bazári, gumiszíjas, műanyagcsatos órákat.
2022. febr. 20. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondtam én sem, hogy elegánsnak tartom. Inkább kicsit olyan futurisztikus. De sebaj. Szerintem még mindig komolyan vehetőbb, mint amit említettem vagy mint amikor valaki sportzakóban és fekete farmer + sportcipőben megy tárgyalásra. És akkor ez élete legelegantébb’ pillanata
2022. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Normálisan ehhez is van egy úgymond ‘Dress code’.

Öltöny mellé elegáns ‘öltöny óra’ dukál, bőrszíjjal, amelyik passzol színben az öv és cipő színéhez (mármint az óra szíj). Ugyebár egy öltöny-óra,egy letisztúlt elegáns visszavett darab,mint pl. Longines Flagship, Cartier Santos vagy egy Tag Heuer Carrera.


Mondjuk ha már sportosabb a szett,mint pl. Zakó+Farmer vagy szövetnadrág stb. Egy kicsit sportosabb,acél/Arany szíjjal ellátott óra is mehet, pl. Omega Speedmaster,Tag Heuer Carrera Heuer02,Rolex President(Date Just) avagy Submariner stb..


Bár mostanság csak elég elit helyeken és ott is ritkán tartják be ezeket, pl. Nagyobb Meetingen nálunk,külföldi befektetők,vezetők stb. Ugyanúgy megjelenik fullos öltönyben a Gmt-Masterjében , mint ahogyan láttam már ugyan ilyen kaliberű vezetőket Patek-Nautilus-szal is. Úgyhogy.. nem teljesen mérvadó, inkább Presztizs.

De amikor mi vagyunk külföldön vendégségben, még ott sem mindig van így, még csak nincsenek teljes öltönyben sem, hanem ilyen sport Zakó- Farmer stb. Ami igen érdekes ha mi úgymond díszhuszárként megyünk..

2022. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát a megfelelő férfin jól tud kinézni szerintem, ahogy kb minden más is a szép embereken.


Valaki pedig porszívóügynöknek kikerázva sem néz ki sehogy.🤷‍♀️

2022. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ma már ez is átalakulóban van. Férjem olyan közegben dolgozik, ahol még kötelező az öltöny. A kollégái nagyrésze viszont már okosórát hord. Mert annak van értelme. Egy sima óra igazából ma már teljesen funkciótlan, tök felesleges. De amúgy már az öltöny is sok helyen kezd kikopni. Szerintem a jövő az az, hogy mindenhol lazulni fognak az öltözködési szabályok, és a sima óra megmarad azoknak, akik tényleg szeretik az órákat, és emiatt viselik. A többieknek meg ott az okos, hasznos és kevésbé hasznos funkciókkal. De annál midnenképp hasznosabb, hogy az időt mutatja.

Szerintem amúgy nem néz ki hülyén, de én szoknyát is hordok tornacipővel.

2022. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!